Міськрайонна газета

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ПОСТІЙНОДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

15 листопада 2013 року о 10 годині відбулося засідання  районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при голові Шосткинської районної державної адміністрації. На порядку денному розглядались 2 звернення стосовно виготовлення проектно-технічної документації на землю у ПП „Грегор”.

На комісію були запрошені голова Миронівської сільської ради Полуда Ф.Д., голова Глазівської сільської ради Небилиця П.М. та представник ПП „Грегор” Колоусова В.Г.

Під час роботи комісії голова Шосткинської районної державної адміністрації Молошний Анатолій Петрович наглосив на необхідності тісної співпраці між сільськими радами, Управлінням  Держземагентства у Шосткинському районі та сектором містобудування та архітектури Шосткинської районної державної адміністрації.

За результатами розгляду звернень було дано ряд протокольних доручень як гловам сільських рад так і Управлінню  Держземагентства та сектору містобудування та архітектури Шосткинської райдержадміністрації. ПП „Грегор” було рекомендовано провадити свою діяльність у відповідності з вимогами чинного законодавства та вжити всіх необхідних заходів для завершення виготовлення проектно-технічної документації в найкоротший термін.