Міськрайонна газета

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН СВІТЛАНОЮ ПУСТОБОРОД

16.01.2014 р. в Гамаліївській сільській раді відбувся прийом громадян з особистих питань першим заступником голови Шосткинської районної державної адміністрації Пустобород С.В. На прийом звернулась 1 особа з питання аграрної політики. По порушеному питанню було надано роз'яснення під час прийому.

30.01.2014 р. в Івотській сільській раді відбувся прийом громадян з особистих питань першим заступником голови Шосткинської районної державної адміністрації Пустобород С.В. На прийом звернулась 1 особа з питання аграрної політики. По порушеному питанню було надано роз'яснення під час прийому.

04.02.2014 р. в приміщенні Шосткинської районної державної адміністрації відбувся позачерговий прийом громадян з особистих питань першим заступником голови Шосткинської районної державної адміністрації Пустобород С.В. На прийом звернулась 1 особа з питання аграрної політики. По порушеному питанню були надані відповідні доручення.

07.02.2014 р. в ТОВ «АФ»Україна» с. Собич відбувся прийом громадян з особистих питань першим заступником голови Шосткинської районної державної адміністрації Пустобород С.В. На прийом звернулась 1 особа з питання аграрної політики. По порушеному питанню було надане роз'яснення під час прийому.