Міськрайонна газета

ВДОСКОНАЛЕННЯ РОБОТІ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН ТРИВАЄ

30 жовтня 2015 року в Шосткинській раонній державній адміністрації під головуванням керівника апарату Ігоря Волинця відбулась нарада – навчання з керівниками структурних підрозділів та завідувачами секторів апарату Шосткинської районної державної адміністрації по роботі зі зверненнями громадян та по вдосконаленню виконавської дисципліни.

Завідувач сектору контролю та звернень громадян апарату Ірина Скрипка звернула увагу присутніх на необхідності використання в роботі Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 24 вересня 2008 року №858. «Це надасть можливість класифікувати звернення не тільки за категорією питань, а і за видами, за формою та ознакою надходження, за категорією та соціальним станом авторів», - зауважила Ірина Володимирівна. Також присутнім було наголошено на необхідності суворого дотримання Інструкції з діловодства за зверненнями громадян при реєстрації звернень.

Підводячи підсумки наради-навчання, керівник апарату Ігор Волинець акцентував на неможливості формального розгляду звернень, необхідності всебічного і повного вивчення питань, які піднімаються у зверненнях, а також необхідності першочергового розгляду звернень таких категорій громадян, як «Матері-героїні», інваліди Великої Вітчизняної Війни, Герої соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу та Герої України.