Міськрайонна газета

В ШОСТКИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕДЕНО ПОЗПЛАНОВЕ НАВЧАННЯ ПО РОБОТІ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН

23 грудня 2015 року за участю керівника апарату Шосткинської районної державної адміністрації Ігоря Волинця, завідувач сектору контролю та звернень громадян Ірина Скрипка провела позапланове навчання з особами, відповідальними за роботу зі зверненнями громадян в структурних підрозділах Шосткинської районної державної адміністрації та селищній/сільських радах та з головами селищної/сільських рад.

На початку навчання керівник апарату зауважив, що розгляд звернень громадян є одним з основних напрямків роботи посадовців.  Саме тому робота зі зверненнями повинна чітко відповідати вимогам чинного законодавства.

Під час навчання увага присутніх зверталась на необхідності централізованої реєстрації звернень та недопущенні використання в роботі Інструкції діловодства за зверненнями громадян, окрім затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 №348. Також наголошувалось на важливості використанні в роботі зі зверненнями громадян Класифікатора звернень, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №858.

Підводячи підсумки керівник апарату Шосткинської районної державної адміністрації Ігор Волинець наголосив на недопущенні формального розгляду звернень, наданні заявникам необґрунтованих та неоднозначних відповідей.