Міськрайонна газета

ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ ПО РОБОТІ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН

11 березня 2016 року в рамках робочої наради з селищним та сільськими головам, під головуванням виконуючого обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова, завідувач сектору контролю та звернень громадян апарату Шосткинської райдержадміністрації Ірина Скрипка провела навчання з особами, відповідальними за роботу зі зверненнями громадян в селищній/сільських радах та з головами селищної/сільських рад.

Під час навчання присутнім було наголошено на необхідності виконання Закону України «Про звернення громадян» в частині роботи з електронними зверненнями. Також Ірина Скрипка розповіла про зміни, які були внесені Постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року №48 до Інструкції діловодства за зверненнями громадян, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 №348,  та до Класифікатора звернень, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №858. Присутнім був наданий методичний матеріал.

Підводячи підсумки виступу виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров наголосив, що незалежно від типу, форми надходження або інших критеріїв, звернення повинні розглядатися вчасно, ґрунтовано та об’єктивно.