Міськрайонна газета

ПИТАННЯМИ СОЦІАЛЬНО – ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ ПЕРЕЙМАЄТЬСЯ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ

30 червня 2016 року народний депутат України Ігор Молоток спільно з головою Шосткинської районної державної адміністрації Віктором Ждаміровим відвідали такі населені пункти району як села Ковтунове, Тиманівка, Чапліївка, Клишки та селище Вороніж.

Вході спілкування з громадою піднімались найболючіші питання, вирішення яких можливо лише на найвищому рівні. Так, в кожному селі до Ігоря Федоровича звертались з проханням законодавчо врегулювати мінімальну закупівельну ціну на молоко, та спростити процедуру отримання у спадок земельної ділянки.

Також було порушено ряд питань до Віктора Ждамірова. Очільника району просили посприяти у запровадженні цілодобового медичного обслуговування у віддалених селах району, у відновленні роботи відділення Ощадного банку та звертались за роз’ясненням стосовно пільгових пасажирських перевезень та вартості земельних паїв, які здані в оренду. Керівник району взяв всі підняті питання на контроль.

Наприкінці зустрічі народний депутат України Ігор Молоток повідомив, про домовленість на рівні Кабінету Міністрів України про додаткове виділення коштів на соціально – економічний розвиток Шосткинського району в розмірі понад 8 млн. грн. та висловив надію, що завдяки цим коштам будуть відремонтовані хоча б найбільш проблемні об’єкти кожної окремо взятої громади.