Міськрайонна газета

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН – ОДИН ІЗ ПРІОРИТЕТНИХ НАПРЯМКІВ РОБОТИ АДМІНІСТРАЦІЇ

На цьому, під час апаратної наради, наголосив голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров, підводячи підсумки звіту завідувача сектору контролю та звернень громадян апарату Шосткинської районної державної адміністрації Ірини Скрипки про роботу органів влади зі зверненнями громадян.

Упродовж січня - жовтня 2016 року до Шосткинської районної державної адміністрації надійшло 118 звернень громадян. З них 11 колективних звернень. Всього порушено 131 питання, з позитивним результатом вирішено 89 питань. Відсоток позитивно вирішених питань складає 70,6% від загальної кількості.

Упродовж жовтня продовжила збільшуватись кількість питань соціального захисту. Станом на 01.11.2016 з даної категорії надійшло 24 питання. Також зросла кількість питань в категорії комунальне господарство, і станом на 01.11.2016 в зазначеній категорії налічується 23 питання. Також упродовж жовтня надійшло 4 питання з галузі транспорт і зв'язок і на 1 листопада їх кількість становить 21 питання. З галузі аграрної політики і земельних відносин надійшло 1 питання і станом на 01.11.2016 їх кількість складає 16.

Найчастіше звертались мешканці Воронізької селищної ради – 17, Богданівської сільської ради – 13 звернень (6 – с. Пирогівка), по 9 звернень надійшло від мешканців Гамаліївської та Чапліївської сільської ради, по 7 – від мешканців Миронівської та Ковтунівської сільських рад, по 6 – від мешканців Собицької, Івотської сільських рад, від решти сільських рад надходило по 5 та менше звернень.  Слід зазначити, що від мешканців Собичівської сільської ради звернень не надходило. Від мешканців м. Шостка надійшло 13 звернень.

Всього упродовж звітного періоду до Шосткинської районної державної адміністрації, враховуючи колективні звернення, звернувся 441 громадянин.

Проводиться робота по реєстрації та розгляду звернень громадян, з якими вони звертаються до Сумського обласного контактного центру (в тому числі і на «Урядову гарячу лінію»). Так, протягом зазначеного періоду зареєстровано 98 звернень громадян.  Найчастіше дзвонили мешканці смт. Вороніж (41), Клишки – 15, м. Шостка - 9. Найбільш актуальними є питання соціального захисту (67 питань) та комунального господарства (5 питань).

Головою Шосткинської районної державної адміністрації впродовж січня - жовтня 2016 року проведено 42 прийоми громадян з особистих питань, у тому числі 20 виїзних. Розглянуто 48 звернень, у яких порушено 52 питань. Позитивно вирішено 39 питань (75%).

Заступником голови та керівником апарату Шосткинської райдержадміністрації всього протягом звітного періоду проведено 60 особистих прийомів громадян, у тому числі заступником голови Шосткинської райдержадміністрації проведено 20 виїзних прийомів у села району. Всього розглянуто 44 звернення, у яких було порушено 45 питання. З них позитивно вирішено 41 (91,1%).

Упродовж жовтня 2016 року на виконання протокольного доручення голови Шосткинської районної державної адміністрації перевірено стан роботи зі зверненнями громадян у Гамаліївській сільській раді. Роботу визнано такою, що відповідає вимогам чинного законодавства.