Міськрайонна газета

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН У ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗА ПІДСУМКАМИ 4-Х МІСЯЦІВ 2017 РОКУ

Доповіла на апаратній нараді під керівництвом голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова головний спеціаліст відділу забезпечення доступу до публічної інформації, документообігу, інформаційно – комп’ютерного забезпечення, контролю та звернень громадян апарату Шосткинської районної державної адміністрації Ірина Скрипка.

Упродовж січня - квітня 2017 року до Шосткинської районної державної адміністрації надійшло 38 звернень громадян, що на 10 звернень менше, ніж за відповідний період минулого року (48). З них на особистому прийомі розглянуто 30 звернень, отримано поштою – 8, у тому числі – 2 звернення надійшло від органів влади вищого рівня. За звітний період, як і у минулому році надійшло 4 колективних звернення. В отриманих зверненнях порушено – 38 питань, що на 14 менше в порівнянні з минулим роком (52). З позитивним результатом вирішено 73,7%  питань.

Всього упродовж звітного періоду до Шосткинської районної державної адміністрації, враховуючи колективні звернення, звернулось 96 осіб, що на 47 чоловік менше, порівняно з відповідним періодом 2016 року (143).

Впродовж квітня збільшилась кількість питань в галузях транспорту і зв'язку та соціального захисту. Станом на 01.05.2017 в даних категоріях налічується 9 та 8 питань відповідно. Також дещо збільшилась кількість питань в галузях аграрної політики і земельних відносин та комунального господарства. Станом на 01.05.2017 в даних категоріях обліковується по 6 питань. 3 питання залишається в категорії  діяльність органів місцевого самоврядування.

Проводиться робота по реєстрації та розгляду звернень громадян, з якими вони звертаються до Сумського обласного контактного центру(в тому числі і на «Урядову гарячу лінію»). Так, протягом звітного періоду зареєстровано 25 звернень громадян (у 2016 – 38). Найчастіше дзвонили мешканці смт. Вороніж (9) та м. Шостка (7). Найбільш актуальні питання -  питання соціального захисту (14 питань).

Головою Шосткинської районної державної адміністрації впродовж звітного періоду проведено 17 особистих прийомів, у тому числі 8 виїзних у села району. Розглянуто 16 звернень, у яких порушено 16 питань. З позитивним результатом вирішено 13 питань (81,3%).

Заступником голови та керівником апарату Шосткинської райдержадміністрації протягом звітного періоду проведено 24 особистих прийоми громадян, у тому числі заступником голови проведено 8 виїзних прийомів у селах району. Всього розглянуто 13 звернень, у яких було порушено 13 питань. Всі питання вирішено позитивно.

У квітні був проведений семінар-навчання для осіб, відповідальних за ведення діловодства за зверненнями громадян у селищній, сільських радах, на якому розглядалось питання "Особливості діловодства за зверненнями громадян".