Міськрайонна газета

ЗА ПІДСУМКАМИ І ПІВРІЧЧЯ 2017 РОКУ ЗМЕНШИЛАСЬ КІЛЬКІСТЬ ЗВЕРНЕНЬ, ЩО НАДХОДЯТЬ ДО ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Про це на апаратній нараді, яку проводив виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігор Волинець, доповіла головний спеціаліст відділу забезпечення доступу до публічної інформації, документообігу, інформаційно – комп'ютерного забезпечення, контролю та звернень громадян апарату Шосткинської районної державної адміністрації Ірина Скрипка.

Упродовж І півріччя 2017 року до Шосткинської районної державної адміністрації надійшло 57 звернень громадян, що на 16 звернень менше, ніж за відповідний період минулого року (73). З них на особистому прийомі розглянуто 45 звернень, отримано поштою – 12, у тому числі – 3 звернення надійшло від органів влади вищого рівня. За звітний період, надійшло 6 колективних звернень, що на 2 менше, ніж за 6 місяців 2016 року. В отриманих зверненнях порушено – 57 питань, що на 21 менше в порівнянні з минулим роком (78). З позитивним результатом вирішено 77,2%  питань.

Всього упродовж звітного періоду до Шосткинської районної державної адміністрації, враховуючи колективні звернення, звернулось 142 особи, що на 102 чоловіки менше, порівняно з відповідним періодом 2016 року (244).

Впродовж травня продовжила зростати кількість питань в галузі транспорту і зв'язку. Станом на 01.06.2017 в ній обліковується 11 питань. Також зросла кількість питань порушених у категоріях  комунальне господарство та соціальний захист. Станом на 01.06.2017 нараховується по 10 питань. Також актуальними залишаються питання аграрної політики і земельних відносин. Їх кількість збільшилася до 7.

Проводиться робота по реєстрації та розгляду звернень громадян, з якими вони звертаються до Сумського обласного контактного центру(в тому числі і на «Урядову гарячу лінію»). Так, протягом звітного періоду зареєстровано 39 звернень громадян (у 2016 – 47). Найчастіше дзвонили мешканці смт. Вороніж (11) та м. Шостка (8). Найбільш актуальні питання -  питання соціального захисту (20 питань).

Головою Шосткинської районної державної адміністрації впродовж звітного періоду проведено 21 особистий прийом громадян, у тому числі 10 виїзних у села району. Розглянуто 21 звернення, у яких порушено 21 питання. З позитивним результатом вирішено 16 питань (76,2%).

Заступником голови та керівником апарату Шосткинської райдержадміністрації протягом звітного періоду проведено 30 особистих прийомів громадян, у тому числі заступником голови проведено 10 виїзних прийомів у селах району. Всього розглянуто 17 звернень, у яких було порушено 17 питань. Всі питання вирішено позитивно.