Міськрайонна газета

КІЛЬКІСТЬ ПИТАНЬ, З ЯКИМ ЛЮДИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, ПРОДОВЖУЄ ЗРОСТАТИ

Про це доповіла на апаратній нараді під керівництвом голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова головний спеціаліст відділу забезпечення доступу до публічної інформації, документообігу, інформаційно – комп’ютерного забезпечення, контролю та звернень громадян апарату Шосткинської районної державної адміністрації Ірина Скрипка.

Упродовж січня - серпня 2017 року до Шосткинської районної державної адміністрації надійшло 73 звернення громадян. З них на особистому прийомі розглянуто 56 звернень, отримано поштою – 16, у тому числі – 3 звернення надійшло від органів влади вищого рівня. Колективних звернень надійшло 8. В отриманих зверненнях порушено – 73 питання. З позитивним результатом вирішено 79,2%  питань.

Всього упродовж звітного періоду до Шосткинської районної державної адміністрації, враховуючи колективні звернення, звернулось 240 осіб.

За підсумками 8 місяців поточного року продовжила зростати кількість питань в категорії "транспорт і зв'язок" – 18 питань, 15 з яких вирішено позитивно. Також актуальною залишається категорія "соціальний захист", в ній обліковується 15 питань, 14 з яких вирішено позитивно. Кількість питань в категорії "аграрна політика і земельні відносини" впродовж серпня не змінилась і становить 13 питань, 10 з яких вирішені позитивно. Крім того, актуальною залишається категорія "комунальне господарство". Станом на 1 вересня в ній налічує 11 питань, 8 з яких вирішено позитивно.

Проводиться робота по реєстрації та розгляду звернень громадян, з якими вони звертаються до Сумського обласного контактного центру(в тому числі і на «Урядову гарячу лінію»). Так, протягом звітного періоду зареєстровано 61 звернення громадян. Найчастіше дзвонили мешканці смт. Вороніж (23) та м. Шостка (10). Найбільш актуальні питання -  питання соціального захисту (37 питань).

Головою Шосткинської районної державної адміністрації впродовж звітного періоду проведено 34 особистих прийоми громадян, у тому числі 16 виїзних у села району. Розглянуто 31 звернення, у яких порушено 31 питання. З позитивним результатом вирішено 25 питання (80,6%). Загалом до голови адміністрації звернулось 55 громадян.

Заступниками голови Шосткинської райдержадміністрації протягом звітного періоду проведено 48 особистих прийомів громадян, у тому числі І заступником голови проведено 2 виїзних прийоми у селах району, заступником голови проведено 16 виїзних прийомів. Всього розглянуто 25 звернень, у яких було порушено 25 питань. Всі питання вирішено позитивно.