Міськрайонна газета

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН УПРОДОВЖ СІЧНЯ – ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ

Доповіла на апаратній нараді під керівництвом голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова головний спеціаліст відділу забезпечення доступу до публічної інформації, документообігу, інформаційно – комп’ютерного забезпечення, контролю та звернень громадян апарату Шосткинської районної державної адміністрації Ірина Скрипка.

Упродовж січня - вересня 2017 року до Шосткинської районної державної адміністрації надійшло 85 звернення громадян. З них на особистому прийомі розглянуто 63 звернення, отримано поштою – 21, у тому числі – 3 звернення надійшло від органів влади вищого рівня. За звітний період надійшло 8 колективних звернень. В отриманих зверненнях порушено – 85 питань, з позитивним результатом вирішено 76,2%  питань.

Всього упродовж звітного періоду до Шосткинської районної державної адміністрації, враховуючи колективні звернення, звернулось 252 особи.

За підсумками 9 місяців поточного року продовжує зростати кількість питань в категорії "транспорт і зв'язок" – 21 питання, 17 з яких вирішено позитивно. Також актуальними залишаються категорії "соціальний захист" та "аграрна політика і земельні відносини".  В них обліковується по 15 питань. З позитивним результом вирішено 13 і 12 питань відповідно. Крім того, актуальною залишається категорія "комунальне господарство". Станом на 1 жовтня в ній налічується 13 питань, 10 з яких вирішено позитивно.

Проводиться робота по реєстрації та розгляду звернень громадян, з якими вони звертаються до Сумського обласного контактного центру (в тому числі і на «Урядову гарячу лінію»). Так, протягом звітного періоду зареєстровано 76 звернень громадян (за 9 місяців 2016 – 90). Найчастіше дзвонили мешканці смт. Вороніж (30) та м. Шостка (10). Найбільш актуальні питання -  питання соціального захисту (44 питання).

Головою Шосткинської районної державної адміністрації впродовж звітного періоду проведено 38 особистих прийомів громадян, у тому числі 18 виїзних у села району. Розглянуто 35 звернень, у яких порушено 35 питань. З позитивним результатом вирішено 29 питань (82,9%). Загалом до голови адміністрації звернулось 59 громадян.

Заступниками голови Шосткинської райдержадміністрації протягом звітного періоду проведено 62 особистих прийоми громадян, у тому числі І заступником голови проведено 4 виїзних прийоми у селах району, заступником голови проведено 18 виїзних прийомів. Всього розглянуто 28 звернень, у яких було порушено 28 питань. З позитивним результатом вирішено 26 питань (92,9%).

Впродовж січня-вересня 2017 року проведено 9 засідань районної постійнодіючої комісії з питань розгляду звернень громадян. На засіданнях розглянуто 8 проблемних звернення громадян, заслухано звіт про роботу зі зверненнями, які надійшли через ДУ "Сумський обласний контактний центр", в т.ч. на "Урядову гарячу лінію" та заслухано  звіти керівників про роботу відділів адміністрації зі зверненнями громадян (протокол в наявності).