Міськрайонна газета

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ ІЗ ЗАЛУЧЕННЯМ ВІДПОВІДНИХ ФАХІВЦІВ

В приміщенні Шосткинської районної державної адміністрації відбулось засідання Шосткинської районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Проводив засідання тимчасово виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Сергій Ільєнко. Розглядалось питання щодо нерозміщення зупинки та заїзного карману навпроти будинку заявниці у смт. Вороніж.

До участі у засіданні були запрошені представник ТОВ "Автомагістраль – Південь", провідний інженер відділу ремонтів, експлуатаційного утримання автодоріг, безпеки дорожнього руху та технічного контролю служби автомобільних доріг у Сумській області, Воронізький селищний голова та заявниця.

За підсумками розгляду було вирішено звернутись до Служби автомобільних доріг у Сумській області за роз'ясненням, щодо норм діючого законодавства, у відповідності з якими облаштовуються заїзні кармани на зупинках громадського транспорту, виїхати на місце для проведення замірів та розгляду можливості облаштування зупинки в іншому місці.

Вирішення порушеного питання залишається на контролі.