Міськрайонна газета

ВІДБУЛОСЯ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПОСТІЙНОДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

В приміщенні Воронізької селищної ради відбулось чергове засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, яке проводив голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров.

На засіданні розглядалось колективне звернення мешканців селища Вороніж з приводу облаштування водовідводів біля дороги Шостка - Кролевець.

До участі у комісії були залучені заявники, представники Служби автомобільних доріг у Сумській області та підрядної організації ТОВ «Автомагістраль-Південь», а також спеціалісти адміністрації. Питання було детально розглянуто з виїздом на місце, викладені факти досконально перевірні. За результатами засідання рекомендовано ТОВ «Автомагістраль-Південь» закінчити роботи по забезпеченню водовідведення на в’їзді в смт. Вороніж зі сторони м.Шостка шляхом улаштування лотків, у тому числі 35м залізобетонних лотків. При виконанні робіт максимально співпрацювати з мешканцями будинків, які були підтоплені. Зменшити ширину заїзного карману зупинки біля будинку по вулиці Івана Абрамова 36-А. Також рекомендовано мешканцям не створювати перепони при виконанні робіт, щоб підрядна організація змогла якнайшвидше виконати необхідні роботи.