Міськрайонна газета

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ПОСТІЙНОДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

12 вересня о 10 годині відбулось засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. На порядку денному розглядалось 2 питання:

  1. Звіт голови Глазівської сільської ради Небилиці П.М. про роботу із зверненнями громадян.
  2. Звіт завідувача сектору контролю та звернень громадян апарату Шосткинської районної державної адміністрації Скрипки І.В. про звернення, які надійшли через Сумський обласний контактний центр.

Під час засідання голова комісії Молошний Анатолій Петрович неодноразово наголошував на необхідності якісного та всебічного розгляду звернень, з метою запобігання виникненню повторних звернень, та звернень до вищих органів влади.

За результатами розгляду комісією було вирішено звіти  голови Глазівської сільської ради Небилиці П.М. та завідувача сектору контролю та звернень громадян апарату Шосткинської районної державної адміністрації Скрипки І.В. взяти до відома. Голові Глазівської сільської ради Небилиці П.М. звернути увагу та проконтролювати виконання приписів, отриманих за результатами перевірки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Глазівської сільської ради. Завідувачу сектору контролю та звернень громадян апарату Шосткинської районної державної адміністрації Скрипці І.В. вживати дієвих заходів для збільшення відсотку позитивно вирішених звернень.