Міськрайонна газета

СУЧАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЛОВОДСТВА, КОНТРОЛЮ ТА АРХВНОЇ СПРАВИ – ЗАПОРУКА КУЛЬТУРИ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

28 вересня 2018 року відбувся семінар під головуванням керівника апарату Шосткинської районної державної адміністрації Юлії Кириченко за участю начальника та головних спеціалістів відділу забезпечення доступу до публічної інформації, документообігу, інформаційно-комп’ютерного забезпечення, контролю та звернень громадян апарату, начальника архівного відділу.

Секретарями Воронізької селищної, Миронівської, Івотської, Коротченківської та Тиманівської сільських рад підвищено рівень професійної компетентності на семінарі в форматі «круглого столу».

Присутні вдосконалили знання та актуалізували практичні навички з питань діловодства, контролю, архівної справи, організації роботи зі зверненнями громадян.

Зокрема, було розглянуто окремі питання організації діловодства, документообігу, діловодства в роботі зі зверненнями громадян, особливості здійснення контролю за розпорядчими документами, питання формування Національного архівного фонду України документами, що створюються в діяльності виконкомів селищної, сільських рад.

Упродовж четвертого кварталу поточного року для цільової аудиторії всіх сільських рад Шосткинського району заплановано проведення ще трьох аналогічних заходів.