Міськрайонна газета

ЦИКЛ СЕМІНАРІВ З ПІДВИЩЕННЯ КУЛЬТУРИ ДІЛОВОДСТВА, ДОКУМЕНТООБІГУ, ДІЛОВОДСТВА В РОБОТІ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН, КОНТРОЛЮ ЗА РОЗПОРЯДЧИМИ ДОКУМЕНТАМИ, ФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АРХІВНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

3 жовтня 2018 року відбувся другий з циклу семінарів під головуванням керівника апарату Шосткинської районної державної адміністрації Ю. Кириченко.

Захід проведено у форматі «круглого столу» за участю начальника архівного відділу, начальника та головних спеціалістів відділу забезпечення доступу до публічної інформації, документообігу, інформаційно-комп’ютерного забезпечення, контролю та звернень громадян апарату.

Секретарями Богданівської, Гамаліївської та Ковтунівської сільских рад підвищено рівень професійної компетентності, вдосконалено знання та практичні навички з питань організації діловодства, документообігу, діловодства в роботі зі зверненнями громадян, здійснення контролю за розпорядчими документами, формування Національного архівного фонду України.

Упродовж четвертого кварталу поточного року для цільової аудиторії всіх сільських рад Шосткинського району заплановано проведення ще двох аналогічних заходів.