Міськрайонна газета

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ПОСТІЙНОДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

10 жовтня о 10 годині відбулось засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. На порядку денному розглядалось 2 питання:

  1. Звіт голови Чапліївської сільської ради Єрмоленка С.П. про роботу із зверненнями громадян.
  2. Звіт голови Воронізької селищної ради Ястребова В.Ю. про роботу із зверненнями громадян.

Під час засідання голова комісії Молошний Анатолій Петрович звернув увагу присутніх на необхідність недопущення неякісного та формального розгляду звернень, з метою запобігання виникненню повторних звернень, та звернень до вищих органів влади.

За результатами розгляду комісією було вирішено звіти  голів Чапліївської сільської та Воронізької селищної рад взяти до відома. Голові Чапліївської сільської ради Єрмоленку С.П. звернути увагу та проконтролювати виконання приписів, отриманих за результатами перевірки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Чапліївської сільської ради. Голові Воронізької селищної ради Ястребову В.Ю. привести діловодство за зверненнями громадян у відповідність до Інструкції по діловодству за зверненнями громадян, вживати дієвих заходів для запобігання звернень громадян до органів влади вищого рівня та до Сумського обласного контактного центру, Урядової гарячої лінії.