Міськрайонна газета

ОЧІЛЬНИЦЯ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ ПРОВЕЛА ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В СЕРЕДИНО-БУДСЬКІЙ ГРОМАДІ

Голова Шосткинської райдержадміністрації Оксана ТАРАСЮК разом із першим заступником Віктором ГУБЕНКОМ провели прийом громадян з особистих питань в Середино-Будській громаді.

На прийомі також був присутній начальник управління соціального захисту населення Шосткинської РДА Володимир МОГИЛА та начальник  С-Будського відділу з питань призначення державних соціальних допомог УСЗН Галина НОВИК.

Більшість питань, з якими мешканці Середино-Будщини звернулися до голови Шосткинської райдержадміністрації, стосувалися саме соціального захисту. Зокрема, призначення житлових субсидій, соціальних допомог малозабезпеченим верствам населення, виплата коштів по догляду за особами старше 80 років. Роз’яснення з цих питань на місці надав начальник управління соцзахисту Володимир МОГИЛА.

До керівництва району також надійшло два колективних звернення від мешканців будинку 35-А по вулиці Сумська, міста С-Буда. Перше стосувалося порушень, які мають місце при визначенні обсягів спожитого природного газу побутовими споживачами. Так, вже тривалий в платіжних документах на оплату за спожитий газ не зазначаються показники фактичних обсягів споживання. Тому люди ставлять під сумнів обґрунтованість вартісних даних у платіжках.

Наряду з цим, мешканців будинку турбує питання несправності каналізації в їх будинку. Вже понад 20 років каналізаційні та зливові стоки потрапляють до підвального приміщення. Люди неодноразово зверталися до місцевої влади, однак проблема не вирішується. Тож мешканці будинку звернулися за допомогою до голови Шосткинської райдержадміністрації щодо сприяння у вирішенні цього питання.