Міськрайонна газета

ОГОЛОШЕНО ПРО ПОЧАТОК ПРИЙОМУ ЗАЯВОК НА ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ЗА НАПРЯМКАМИ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АПК

Комісія з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, склад якої затверджено спільним розпорядженням Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради від 20.06.2018 № 385-ОД/22 «Про утворення комісії з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року» (зі змінами), розпочинає приймання заявок та документів, що додаються до них, на одержання фінансової підтримки

ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАБОРОНИ НА ЛОВ РАКІВ

Відповідно до наказу Управління Державного агенства рибного господарства у Сумській області від 19.07.2019 № 78-ОД «Про встановлення терміну заборони на лов раків у період другої линьки» та з метою забезпечення охорони річкових раків під час їх природного відтворення та збільшення їх запасів встановлюється заборона на лов (добування) річкових раків у період другої линьки з 01.08.2019 по 30.09.2019.

АГРАРІЇ РАЙОНУ ЗАВЕРШУЮТЬ ПОСІВНУ

В районі завершується посівна кампанія та комплекс весняно-польових робіт. В порівняні з минулим роком, цьогоріч посівні площі ярих зернових культур збільшено на 1133 га. Структура посівів відповідає прогнозованим. Озимі зернові перебувають у доброму стані. Ярого зернового клину посіяно 14 тисяч 180 га, технічні культури висіяні на площі 7 тисяч 500 га.

КУЩОВИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ПРОФІЛАКТИКИ ІНФЕКЦІЙНИХ ТА ІВАЗІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

В Шосткинській районній державні адміністрації відбувся кущовий семінар щодо профілактики інфекційних захворювань на території області. Задля покращення обізнаності стосовно проведення заходів з недопущення потрапляння збудників африканської чуми свиней, нодулярного вузликового дерматиту ВРХ, ящуру, високопатогенного грипу птиці та інших захворювань паразитарної етіології фахівці приїхали до Шосткинського району з трьох сусідніх – Ямпільського, Кролевецького та Середино-Будського районів.

КОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ

Під головуванням керівника апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитра Живицького відбулася skype-конференція з питань реалізації напрямку державної програми «Спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби» та інших програм державної підтримки агропромислового комплексу.