Міськрайонна газета

ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАБОРОНИ НА ЛОВ РІЧКОВИХ РАКІВ

З метою забезпечення охорони річкових раків під час їх природнього відтворення, збільшення їх запасів з 01 грудня 2021 року у Сумській області розпочинається заборона на лов річкових раків на період їх спарювання, виношування ікри та першої линьки у водних об’єктах Сумської області. Заборона триватиме до 30 червня 2022 року.

Для збереження водних біоресурсів у зимовий період Управлінням Державного агентства меліорації та рибного господарства у Сумській області видано відповідний наказ, де зазначено, що державні інспектори відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» посилять охорону річкових раків під час їх природного відтворення та забезпечать контроль за випуском у живому вигляді річкових раків у разі їх потрапляння до уловів під час здійснення любительського, спортивного або промислового рибальства.

З 1 ЛИСТОПАДА ЗАБОРОНЕНО ВИЛОВ РИБИ НА ЗИМУВАЛЬНИХ ЯМАХ

Image_5651.jpg

З 1 листопада 2021 року у Сумській області розпочинається осінньо-зимова заборона на промисловий та любительський і спортивний вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах у рибогосподарських водних об’єктах. Заборона триватиме до закінчення зимового періоду 2022 року.

З метою збереження водних біоресурсів у зимовий період управлінням Державногоагенства меліорації та рибного господарства у Сумській області видано відповідний наказ. В ньому зазначено водойми та місця, де вводиться дана заборона. Так, для Шосткинського району  визначений перелік зимувальних ям на період зимівлі 2021-2022 років, на яких заборонено вилов водних біоресурсів.

ПРОВЕДЕННЯ ОСІННЬОЇ КАМПАНІЇ З ПЕРОРАЛЬНОЇ ІМУНІЗАЦІЇ ДИКИХ М`ЯСОЇДНИХ ТВАРИН ЗАПЛАНОВАНО РОЗПОЧАТИ У ДРУГІЙ ДЕКАДІ ЖОВТНЯ 2021 РОКУ

Нет описания фото.

З цією метою на засіданні  Державної  надзвичайної протиепізоотичної  комісії при  Шосткинській  районній  державній  адміністрації, під керівництвом  голови Державної  надзвичайної  протиепізоотичної   комісії  Віктора Губенка, розглянуто питання  щодо  організаційних  заходів  з проведення  осінньої  кампанії з пероральної  імунізації диких  м’ясоїдних тварин проти сказу за допомогою  авіатранспорту. 

Рішенням  комісії  затверджена площа  мисливських угідь на території  Шосткинського району в   розмірі 3213 км2 та плани відстрілу  лисиць в розрізі  мисливських  угідь з метою контролю  ефективності вакцинації.

ПРАВИЛА ОХОРОНИ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ

Дотримання Правил охорони електричних мереж – запорука надійного  електропостачання — Вінницька районна державна адміністрація

Сумський регіональний центр обслуговування мережі Приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «Укренерго»  повідомляє, що протягом останніх років почастішали випадки аварійних вимкнень високовольтних ліній електропередачі (ЛЕП) напругою 110-750 кВ внаслідок порушення Правил охорони електричних мереж жителями населених пунктів, землевласниками, землекористувачами та іншими суб’єктами господарської діяльності, по землях яких проходять повітряні електромережі.

ВЕСНЯНО-ЛІТНЯ НЕРЕСТОВА КАМПАНІЯ 2021 РОКУ ПРОЙШЛА В МЕЖАХ НОРМИ

Весняно-літня нерестова кампанія 2021 року пройшла в межах норми

У рамках інформаційної кампанії Держрибагентства «Нерест – 2021» продовжуємо повідомляти про стан проходження нересту гідробіонтів та його підсумки.

За результатами нерестової кампанії, яка завершилася у червні, встановлено, що всі аборигенні види риб віднерестилися у передбачені терміни. У червні відбувся нерест сазана (коропа), лина, сома, плоскирки, краснопірки, марени та продовжується нерест порційно нерестуючих карася сріблястого та золотого.