Міськрайонна газета

ПРОВЕДЕННЯ ОСІННЬОЇ КАМПАНІЇ З ПЕРОРАЛЬНОЇ ІМУНІЗАЦІЇ ДИКИХ М`ЯСОЇДНИХ ТВАРИН ЗАПЛАНОВАНО РОЗПОЧАТИ У ДРУГІЙ ДЕКАДІ ЖОВТНЯ 2021 РОКУ

Нет описания фото.

З цією метою на засіданні  Державної  надзвичайної протиепізоотичної  комісії при  Шосткинській  районній  державній  адміністрації, під керівництвом  голови Державної  надзвичайної  протиепізоотичної   комісії  Віктора Губенка, розглянуто питання  щодо  організаційних  заходів  з проведення  осінньої  кампанії з пероральної  імунізації диких  м’ясоїдних тварин проти сказу за допомогою  авіатранспорту. 

Рішенням  комісії  затверджена площа  мисливських угідь на території  Шосткинського району в   розмірі 3213 км2 та плани відстрілу  лисиць в розрізі  мисливських  угідь з метою контролю  ефективності вакцинації.

ПРАВИЛА ОХОРОНИ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ

Дотримання Правил охорони електричних мереж – запорука надійного  електропостачання — Вінницька районна державна адміністрація

Сумський регіональний центр обслуговування мережі Приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «Укренерго»  повідомляє, що протягом останніх років почастішали випадки аварійних вимкнень високовольтних ліній електропередачі (ЛЕП) напругою 110-750 кВ внаслідок порушення Правил охорони електричних мереж жителями населених пунктів, землевласниками, землекористувачами та іншими суб’єктами господарської діяльності, по землях яких проходять повітряні електромережі.

ВЕСНЯНО-ЛІТНЯ НЕРЕСТОВА КАМПАНІЯ 2021 РОКУ ПРОЙШЛА В МЕЖАХ НОРМИ

Весняно-літня нерестова кампанія 2021 року пройшла в межах норми

У рамках інформаційної кампанії Держрибагентства «Нерест – 2021» продовжуємо повідомляти про стан проходження нересту гідробіонтів та його підсумки.

За результатами нерестової кампанії, яка завершилася у червні, встановлено, що всі аборигенні види риб віднерестилися у передбачені терміни. У червні відбувся нерест сазана (коропа), лина, сома, плоскирки, краснопірки, марени та продовжується нерест порційно нерестуючих карася сріблястого та золотого.

ДЕРЖПІДТРИМКА - 2021:УРЯД БУДЕ ПРОДОВЖУВАТИ ВІДШКОДОВУВАТИ ЧАСТИНУ ВИДАТКІВ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ НА БУДІВНИЦТВО ТА РЕКОНСТРУКЦІЮ ОБʼЄКТІВ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Механізм і напрями надання підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції визначено проєктом постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», який буде затверджено в установленому порядку.

Форми заявок та відповідних документів для нарахування та виплати підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затверджені наказом Мінекономіки від 07.07.2020 № 1287, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 04 серпня 2020 р. за № 747/35030який після внесення відповідних змін до Порядку використання коштів буде приведено у відповідність.

ВСТАНОВЛЕНО ВЕСНЯНО-ЛІТНЮ ЗАБОРОНУ НА ЛОВ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ

З метою охорони та відтворення водних біоресурсів у природних рибогосподарських водних об’єктах області наказом Управління Державного агентства рибного господарства у Сумській області від 15.03.2021 № 36 «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Сумської області у 2021 році» заборонено промислове та любительське рибальство на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів.