Міськрайонна газета

СЕМІНАР ПО ТВАРИННИЦТВУ

     5 червня 2013 року відбувся районний семінар на базі ТОВ «УГАК» відділення с.Івот на тему: «Аспекти, тенденції та перспективи розвитку ТОВ «УГАК» Шосткинського району» під головуванням виконуючого обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Пустобород С.В. У роботі семінару взяли участь начальник управління агропромислового розвитку Шосткинської районної державної адміністрації Воронець Л.М, начальник управління ветеринарної медицини в Шосткинському районі Ревенко В.П., сільський голова Дуб І.Г.,  керівники господарств ТОВ «АФ «Україна» Бурнатний В.М, ТОВ «АФ «Глазівська» Іонов А.К. та зооветспеціалісти управління агропромислового розвитку та господарств району.

     В господарстві завершено реконструкцію 4 тваринницьких приміщень для утримання 500 голів ремонтних телиць та нетелів. Всього освоєно 4 млн грн. Ведеться накопичення будівельних матеріалів для будівництва 2 приміщень для утримання молодняку ВРХ.

     Директор ТОВ «УГАК» Гудименко В.В. розповів про перспективні плани розвитку господарства, а головний зоотехнік ТОВ «УГАК» Самілик С.А. ознайомив присутніх з технологією утримання молодняку ВРХ в господарстві та технологією заготівлі кормів.

     В цілому семінар пройшов у дружній діловій атмосфері, учасники семінару побачили які зміни відбулися в господарстві за останні два роки.