Міськрайонна газета

UA HEALTHCARE: MEDICAL TECHNOLOGIES

З 23 по 27 січня 2022 року на павільйоні України в рамках Всесвітньої виставки “Експо – 2020” (м. Дубай, ОАЕ) відбудеться тематичний тиждень “UA Healthcare: Medical Technologies”.

Ключовими елементами програми передбачена низка важливих заходів для налагодження необхідних контактів, просування медичних товарів та послуг на світові ринки, а також розширення присутності української медичної галузі на ринках Близького Сходу

ДАНСЬКИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД ПРОПОНУЄ ГРАНТИ НА ПРОЄКТИ В ЕНЕРГЕТИЦІ В УКРАЇНІ ТА ГРУЗІЇ

Результат пошуку зображень за запитом увага оголошення картинка

Повідомляємо, що Данський інвестиційний фонд для країн, що розвиваються, і який керує Інвестиційним енергетичним фондом добросусідства (NEIF),може надати венчурний капітал та гранти на проєкти з енергоефективності та відновлювальної енергетики в Україні і Грузії. NEIF фінансується урядом Данії.

Мета такої пропозиції – сприяти приватним інвестиціям в енергоефективність та проєктам з відновлювальної енергетики в обох країнах.

ЗАЛУЧЕННЯ ГРАНТОВОЇ ДОПОМОГИ ПРОГРАМИ «КУСАНОНЕ»

Запропонована Урядом Японії програма фінансової допомоги для проєктів розвитку призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку. Ця програма, яка також відома як «програма Кусаноне», сприяє проєктам, що пропонуються різними організаціями, як неурядовими організаціями, так і місцевими державними організаціями.

За програмою «Кусаноне» безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-досліджувальним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проєктів розвитку цих організацій.

УРЯД ШВЕЙЦАРІЇ ТА ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ООН (ПРООН) ОГОЛОШУЮТЬ КОНКУРС ПАРТНЕРСЬКИХ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЄКТІВ ДЛЯ ПРОТИДІЇ ТА ЗМЕНШЕННЯ ВПЛИВУ ПАНДЕМІЇ COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

Оголошення має на меті підтримку конкурсу партнерських проєктів, орієнтованих на виклики, для протидії і зменшення впливу коронавіруса (COVID-19).

До участі запрошуються громадські організації, що у партнерстві з бізнесом та/або владою об’єдналися з метою реалізації економічних і соціальних проєктів для протидії та полегшення наслідків пандемії коронавірусу на території України.

ПРО ПРОДОВЖЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ ДФРР НА 2020 РІК

Регіональною комісією з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, продовжено прийняття заявок на участь у конкурсному відборі на 2020 рік до 20.01.2020.