Міськрайонна газета

РОЗШИРЕННЯ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПОТУЖНОСТЕЙ

За І квартал 2014 року підприємствами реалізовано промислової продукції на суму 8,8 млн. грн., що на 12,2% більше показника 2013 року. Обсяг реалізованої продукції в розрахунку на 1 особу населення склав 414,3 грн.

Промислові підприємства району працюють над модернізацією та розширенням промислових потужностей, впровадженням нової конкурентоспроможної продукції.

На підприємстві ШВК-66 налагоджено виробництва порошкових вогнегасників, які більш конкурентоспроможні на споживчому ринку у порівнянні із повітряно-пінними вогнегасниками.

В січні місяці цього року отримано ліцензію на перезарядку вогнегасників, що дає змогу займатися роботою промислового характеру по перезарядці порошкових вогнегасників.

 У 2014 році введено в експлуатацію  лінію з виробництва паливних пілетів. За І квартал 2014 року реалізовано 3,0 тонн паливних пілетів.

В районі діє програма залучення промислового потенціалу підприємства ШВК-66 в економіку району. Вказаною програмою на 2014 рік передбачено виготовлення продукції для потреб суб’єктів господарювання району на суму 20,0   тис. грн. Фактично за 1 квартал 2014 року виготовлено продукції на 8,6 тис.грн. та працевлаштовані 6 засуджених.