Міськрайонна газета

СЕМІНАР ЩОДО ЗМІН В ПОДАТКОВОМУ КОДЕКСІ УКРАЇНИ

28 травня відбувся семінар з питань внесення змін до Податкового кодексу України згідно Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та  створення передумов для економічного зростання в Україні» за участю заступника начальника управління – начальника відділу економічного розвитку управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ковбаси Н.В.

На семінарі були присутні представники Шосткинської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Сумській області: начальник відділу адміністрування податків і зборів самозайнятих осіб Латишева Н.К., завідувач інформаційно-комунікаційного сектору Янченко Я.І. та головний державний  ревізор-інспектор управління оподаткування та контролю об’єктів і операцій Гончар О.М., а також секретарі селищної та сільських рад нашого району.

Спеціалісти Шосткинської ОДПІ, надали змістовні роз’яснення щодо змін ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, ставок єдиного податку для здійснення підприємницької діяльності, мінімальної вартості  місячної оренди 1 кв. м загальної площі нерухомого майна фізичних осіб та ін.., а також наголосили на тому, що всі ці зміни необхідно прийняти в липні  цього року.