Міськрайонна газета

ЧЕРГОВИЙ КРОК ШОСТКИНЩИНИ ДО СПІВПРАЦІ З ПРООН

В жовтні місяці цього року Шосткинський район після успішного завершення реалізації мікропроектів в рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ» подав заявку на участь у ІІІ фазі Проекту.

19 листопада 2014 року відбувся вступний семінар спільного проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».

На зустрічі були присутні голова Шосткинської райдержадміністрації Віктор Долиняк, його заступники, голова Шосткинської райради Володимир Притико, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських та селищної ради, а також представники громадських організацій району.

Під час семінару координатор Проекту у Сумській області Тамара Харченко в першу чергу відмітила плідну співпрацю районної влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій під час реалізації мікропроектів в рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ». Всі учасники ІІ фази отримали сертифікати від Проекту, а це громади Тиманівської, Чапліївської, Собицької, Вовнянської сільських рад.

Тамара Харченко також презентувала Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза ІІІ, розповіла про умови фінансування та участі у проекті. Третя фаза Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» розрахована на період 2014-2017 р. Пріоритетними сферами третьої фази реалізації мікропроектів визначено охорону здоров’я, заходи з енергозбереження, енергоефективні технології, використання альтернативних джерел енергії, питна вода, утилізація сміття, водовідведення тощо.

На семінарі була підписана угода про партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй, Шосткинською районною державною адміністрацією та Шосткинською районною радою.