Міськрайонна газета

ВІКТОР ЖДАМІРОВ: “МОЖЛИВОСТІ ВИРОБНИЦТВА ШВК №66 ОРГАНІЗАЦІЯМ ТА ПІДПРИЄМСТВАМ РАЙОНУ СЛІД ВИКОРИСТОВУВАТИ ПОВНІШЕ”

На апаратній нараді в Шосткинській районній державній адміністрації розглянуто питання про виконання програми залучення виробничого потенціалу підприємства ШВК УДДУПВП у Сумській області №66 в економіку району на 2011-2015 роки в 2015 році.

Станом на 01.09.2015 року підприємством ШВК №66 фактично виготовлено та реалізовано продукції   на загальну суму 182,6 тис. грн., до оплачуваних робіт було залучено 65 чоловік з числа засуджених до позбавлення (обмеження) волі.

У січні-вересні 2015 року по Шосткинському району було виготовлено та поставлено продукції для фізичних осіб на загальну суму 4,2 тис. грн. (пілети паливні, плитка тротуарна камуфляж та САН), фізична особа-підприємець Придеснянське — 1,3 тис. грн. (вогнегасник ВП-9 — 6 шт.), що дало змогу залучити до оплачуваних робіт  4 чоловіка з числа засуджених до позбавлення (обмеження) волі.

Тимчасово виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації доручив організувати нараду керівників територіальних громад, підприємств і організацій району з питання забезпечення більш тісної співпраці з підприємством ШВК №66.