Міськрайонна газета

В РАЙОНІ РЕАЛІЗОВАНІ 4 ПРОЕКТИ ЄС/ПРООН

14 березня 2016 року відбувся форум з нагоди закінчення виконання заходів в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» за участю виконуючого обов'язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Ждамірова В.М., голови Шосткинської районної ради Долиняка В.О., заступника голови Шосткинської районної державної адміністрації Ільєнка С.В., керівника апарату Шосткинської районної державної адміністрації Волинця І.В.  та координатора проекту Харченко Тамари Іванівна.

Відкриваючи форум, в.о. голови Шосткинської районної державної адміністрації, голова Шосткинської районної ради та координатор проекту у Сумській області привітали із успішним завершенням проектів у співпраці з ЄС/ПРООН «МРГ-ІІІ» в чотирьох населених пунктах району, а саме: «Енергозберігаючі заходи в НВК  (заміна віконних блоків на металопластикові)» в с. Богданівка, с. Клишки, с. Миронівка та «Покращення надання медичних послуг в АЗПСМ» (капітальний ремонт будівлі, придбання обладнання) в с. Собич, після чого головам громадських організацій «Богданівка-2015», «Клишки-2015», «Миронівка-2015» та «Світанок-2012» були вручені сертифікати.

Керівники Шосткинської районної державної адміністрації та районної ради, територіальних громад висловили свою зацікавленність і в подальшому брати участь у спільному проекті Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» для економічного, соціального та екологічного розвитку територіальних громад району.