Міськрайонна газета

ОГОЛОШЕНО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Регіональною комісією оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на території Сумської області за такими напрямками:

  • розвиток спортивної інфраструктури;
  • енергоефективність державних і комунальних навчальних закладів;
  • інші напрями,що відповідають умовам та критеріям конкурсного відбору.

Документи подаються за підписом керівника заявника за формою та переліком, встановленими Мінрегіоном України, у 2-х примірниках та обов’язково розміщуються на он-лайн платформі ДФРР http://dfrr.minregion.gov.ua/ в термін до 10 листопада 2017 року.

Документи приймаються Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації за адресою: м. Суми, пл. Незалежності, 2 (6 поверх, каб. 103).

Телефон для довідок: (0542) 62 03 35 (Гайдук Оксана Володимирівна), e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніша інформація знаходиться на сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації за посиланням: http://gue.sm.gov.ua/index.php/uk/597-konkursnogo-vidboru-investitsijnikh-program-ta-proektiv-regionalnogo-rozvitku