Міськрайонна газета

ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

 

Довгострокові та щорічні проекти та програми МТД

Запрошуємо інвесторів до співпраці (презентація)

 

Станом на 1 квітня 2016 року загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в район, складає 697,5 тис.дол. США.

Станом на 01.07.2016 року на території Шосткинського району наявні 12 вільних виробничих та невиробничих об’єктів  загальною площею 4028,1 кв.м, з них 3 об’єкти торгівлі (с. Богданівка, с. Собич) площею 271,7 кв.м та 9 об’єктів виробничого та невиробничого призначення (с. Каліївка, с. Клишки, с. Ковтунове, с. Погребки, с. Макове, с. Собичеве) площею 3756,4 кв.м. Також  на території 6 сільських рад (Вовнянська, Клишківська, Ображіївська, Собицька, Собичівська, Чапліївська) в наявності 15 земельних ділянок площею 743,4 га для формування пропозицій потенційним інвесторам щодо реалізації інвестиційних проектів.

 

 

Станом на 1 січня 2016 року загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в район, складає 675,5 тис.дол. США., що становить 87,15% до 01.01.2015.

Шосткинський район приймає участь у третій фазі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ», який розраховано на період  з 2015 по 2017 роки. У даній фаза Проекту беруть участь 4 сільські ради: Богданівська, Клишківська, Миронівська та Собицька. На території цих сільрад створені і діють такі Громадські організації: «Богданівка-2015», «Клишки-2015», «Миронівка-2015» та «Світанок-2012» відповідно.

Пріоритетними сферами третьої фази реалізації мікропроектів на території Богданівської, Клишківської та Миронівської сільрад визначено заходи з енергозбереження в закладах освіти. Громадська організація «Світанок-2012», яка функціонує на території Собицької сільської ради, пріоритетним напрямком вибрала охорону здоров’я.

У 2015 році в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» виконано енергозберігаючі заходи в Клишківському, Богданівському та Миронівському НВК, а також капітальний ремонт будівлі Собицького АЗПСМ з придбанням обладнання. Загальна сума коштів по виконанню всіх передбачених робіт Проекту складає 1 177, 317 тис. грн.

Воронізькою селищною радою підготовлено пропозицію щодо фінансування об’єктів за рахунок ДФРР в 2015 році (за рахунок власних коштів та коштів Державного фонду регіонального розвитку було впроваджено інвестиційний проект «Заходи з енергозбереження у дошкільному навчальному закладі «Вишенька» - заощадження коштів селищного бюджету» на загальну суму 317,480 тис.грн.).

В районі щоквартально проводиться робота з оновлення бази даних вільних виробничих приміщень, об’єктів ресторанного господарства, побуту, що не використовуються та вільних земельних ділянок для передачі в оренду або продажу суб’єктам господарювання для ведення ними господарської діяльності.

Станом на 01.01.2016 року на території Шосткинського району наявні 12 вільних виробничих та невиробничих об’єктів  загальною площею 4028,1 кв.м, з них 3 об’єкти торгівлі (с. Богданівка, с. Собич) площею  271,7 кв.м та 9 об’єктів виробничого та невиробничого призначення (с. Каліївка, с. Клишки, с. Ковтунове, с. Коротченкове, с. Макове, с. Собичеве) площею 3756,4 кв.м. Також  на території с. Ображіївка Шосткинського району 1 земельна ділянка площею 1,5 га., також відповідна інформація щоквартально надсилається до обласної державної адміністрації.

 

Станом на 1 січня 2014 року загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в район, складає 775,1 тис.дол. США., що становить 82,2% до 01.01.2014.

Проводиться подальша робота щодо залучення інвестицій в район.

Шосткинський район приймає участь у третій фазі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ», який розраховано на період  з 2015 по 2017 роки. У даній фаза Проекту беруть участь 4 сільські ради: Богданівська, Клишківська, Миронівська та Собицька. На території цих сільрад створені і діють такі Громадські організації: «Богданівка-2015», «Клишки-2015», «Миронівка-2015» та «Світанок-2012» відповідно. Пріоритетними сферами третьої фази реалізації мікропроектів на території Богданівської, Клишківської та Миронівської сільрад визначено заходи з енергозбереження в закладах освіти.

Громадська організація «Світанок-2012», яка функціонує на території Собицької сільської ради, пріоритетним напрямком вибрала охорону здоров’я. Громада даної сільради планує провести капітальний ремонт Собицької АЗПСМ з придбанням медичного обладнання.

10 липня 2015 року був проведений тендер на виконання робіт в межах Мікропроекту  «Енергозберігаючі заходи в НВК с. Клишки (заміна віконних блоків)» в с. Клишки та 24 липня 2015 року тендер з іншими учасниками Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».

В районі щоквартально проводиться робота з оновлення бази даних вільних виробничих приміщень, об’єктів ресторанного господарства, побуту, що не використовуються та вільних земельних ділянок для передачі в оренду або продажу суб’єктам господарювання для ведення ними господарської діяльності.

Станом на 01.07.2015 на території Шосткинського району наявні 9  вільних виробничих та невиробничих об’єктів  загальною площею 3182,4  кв.м., з них 7 об’єктів торгівлі та побутового обслуговування площею  2957,9  кв. м. та 2 об’єкти виробничого призначення площею 224,5  кв. м. Також  на території с. Ображіївка Шосткинського району наявна 1 земельна ділянка площею 1,5 га, також відповідна інформація щоквартально надсилається до обласної державної адміністрації.

 

Станом на 1 жовтня 2013 року загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в район, складає 1230,9 тис.дол. США., що становить 101,5% до початку року. За темпом росту обсягів прямих іноземних інвестицій на одиницю населення Шосткинський район посідає 4 місце серед районів області.

Проводиться подальша робота щодо залучення інвестицій в район.

Чотири сільські громади Вовнянська, Собицька, Чапліївська та Тиманівська брали участь в проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ». На даний час завершено роботи по всім 4 проектам. Наразі проводяться роботи з реалізації 2 енергозберігаючих проектів по Чапліївському та Собицькому НВК.

Створено багатофункціональний сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Вовнянський» (с. Вовна), метою якого є надання послуг членам кооперативу з обробітку грунту та заготівлі кормів.

В районі щоквартально проводиться робота з оновлення бази даних вільних виробничих приміщень, об’єктів ресторанного господарства, побуту, що не використовуються та вільних земельних ділянок для передачі в оренду або продажу суб’єктам господарювання для ведення ними господарської діяльності. До зазначеної бази даних включено 20 вільних об’єктів загальною площею 4,7 тис.кв.м. та 1 земельна ділянка площею до 1,5 га, якій присвоєно кадастровий номер і вона розташована на території Ображіївської сільської ради. За 2013 рік суб’єктам господарювання передано в оренду або продано близько 500 м2 вільних приміщень для ведення господарської діяльності.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, 54, каб. 26, контактний телефон (05449) 7-20-29.

СТАТТЯ КЕРІВНИКА ДЕПАРТАМЕНТУ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ РОКСОЛАНИ СТАДНИК УНІА «УКРІНФОРМ» ВІД 29.08.2019 «УСПІШНА КАМПАНІЯ UKRAINE NOW»

Минуло вже більше року як Уряд підтримав бренд Ukraine Now.

За цей час він став брендом успіху, попри песимістичні прогнози скептиків, які вважали, що він забудеться за кілька місяців. Навпаки Ukraine Now росте і летить. Це знак, яким маркують якісні товари, за підтримки якого проводять сучасні івенти, спортивні змагання та культурні заходи. Це бренд, який зумів завоювати прихильність не лише самих українців, які оздоблюють ним одяг і побутові предмети, а й був відмічений міжнародною спільнотою, отримавши нагороди на престижних дизайнерських конкурсах.

ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

За інформацією головного управління статистики у Сумській області показники соціально-економічного розвитку Шосткинського району в частині зовнішньоекономічної діяльності у січні – серпні 2019 року наступні.

КОНКУРС «KYIV TECH HUB 2018»

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України у рамках польсько-української співпраці планує проведення конкурсу для українських стартапів, інноваторів та винахідників: «Kyiv Tech Hub 2018» (інформація про конкурс додається).

СТИПЕНДІЯ НА ОТРИМАННЯ СТУПЕНІВ МАГІСТРА (MASTER) ТА ДОКТОРАНТА (PHD) В КНР

За інформацією Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, Міністерство комерції КНР запрошує представників України взяти участь у навчальних програмах для отримання ступенів магістра (Master) та докторанта (PhD).

Кожен кандидат може обрати одну і ту ж спеціальність в 3 університетах з 26, що пропонуються.