Міськрайонна газета

«СВІТОВА ТОРГОВЕЛЬНА СИСТЕМА: СУЧАСНА ДІЯЛЬНІСТЬ СОТ ТА ЇЇ ВПЛИВ НА БІЗНЕС»

До уваги  представників, малого і середнього бізнесу, комунальних, установ і організацій Шосткинського району!

Інформуємо Вас про те, що Інститут економічних досліджень та політичних консультацій реалізує проект «Торговельна політика і практика в Україні" за фінансової підтримки уряду Швеції.

Мета цього проекту – підвищення прозорості торговельної політики і практики в Україні у контексті вимог СОТ та ЄС та посилення інституційної спроможності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо виконання зобов’язань членства у СОТ у сфері прозорості.

У зв’язку з цим запрошуємо Вас взяти участь у семінарі «Світова торговельна система: сучасна діяльність СОТ та її вплив на бізнес»,  який відбудеться    8 квітня 2014 року о 10 -00 у виставковому комплексі «Іллінський» ( м. Суми, вул. Іллінська, 7а).

Про свою участь у вказаному заході просимо Вас повідомити до 4 квітня 2014 року Сумську торгово-промислову палату за тел.(0542)770-767,  на ел.адресу ves2@ccі.sumy.ua та відділ торгівлі та підприємництва управління економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації (каб.4,   тел.6-11-05) .

Умови участі усемінарі «Світова торговельна система: сучасна діяльність СОТ та її вплив на бізнес».

Заявка на участь у семінарі