Міськрайонна газета

СПІВПРАЦЯ З ЄВРОСОЮЗОМ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Громадські організації «Чапліївка-2012» та «Світанок-2012» приступили до реалізації нових мікропроектів з капітального ремонту Чапліївського та Собицького НВК. Реалізація даних проектів розпочата в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – II» та передбачає встановлення металопластикових вікон та дверей у навчально-виховних комплексах.

Наприкінці навчального року до навчальних закладів було доставлено першу партію металопластикових вікон і вже розпочаті роботи по демонтажу старих вікон та встановленню нових.

Від Представництва ООН на виконання спільної угоди Громадські організації вже отримали перший транш безповоротної фінансової допомоги та провели перші оплати підряднику.

Оформлення всіх необхідних документів, проведення робіт, фінансових операцій та надання звітів Громадськими організаціями проходять при постійній підтримці координатора районного ресурсного центру розвитку громад Шосткинського району Наталії Ковбаси та координатора Сумського обласного ресурсного центру громад Тамари Харченко.

В червні місяці Громадськими організаціями були направлені звіти по використанню першого траншу фінансової допомоги та підготовлені документи на отримання другого траншу для завершення всіх запланованих робіт по даним мікропроетам.

Сподіваємось, що до наступного навчального року роботи будуть успішно завершені і втілення в життя мікропроектів принесуть радість та комфорт учням і працівникам навчальних закладів.