Міськрайонна газета

РОЗПОЧАТО РЕАЛІЗАЦІЮ ІІІ ФАЗИ ПРОЕКТУ «МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ»

18 лютого 2015 року пройшли установчі збори громад Богданівської, Миронівської, Клишківської сільських рад, які були визнані переможцями конкурсного відбору Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ», за участю координаторів Проекту в Сумський області Тамари Харченко, Анатолія Молошного та заступника начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Наталії Ковбаси.

В ході зустрічі громадами було прийнято рішення про створення громадських організації з метою задоволення та захисту  соціальних, економічних, творчих, спортивних, національно-культурних потреб населення та сприяння соціальному, економічному, екологічному розвитку села,  а також обрані керівний склад та актив громадської організації.

Також на зборах шляхом голосування усіх присутніх були затверджені проекти Статутів громадських організації.

У ІІІ фазі Проекту було також визнано переможцем Собицьку сільську раду. На території даної сільської ради вже функціонує громадська організація  «Світанок-2012». Тут відбулись збори членів громадської організації, на яких відповідно до затвердженого плану діяльності, визначали найбільш гострішу проблему громади. Пріоритетним напрямком роботи громадської організації у 2015 році стало питання ремонту та придбання медичного обладнання для Собицької амбулаторії.

Попереду у громад велика робота, яка потребує багато зусиль для досягнення спільної мети.