Міськрайонна газета

ФОРУМ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ-ЧЕРГОВИЙ КРОК ДО ПОДАЛЬШОГО СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД (3)

У Шосткинській районній державній адміністрації проведений Форум місцевого розвитку. У заході взяли участь керівництво районної державної адміністрації та районної ради, керівники органів місцевого самоврядування району, голови функціональних груп громадських організацій, депутати районної ради, представники громадськості, журналісти

Модераторами Форуму виступили координатори Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» Тамара Харченко та Анатолій Молошний.

Учасники Форуму були ознайомлені з ідеологією та методологією Проекту, конкретними кроками, які необхідні для його впровадження в кожному з обраних населених пунктів, обговорили перспективи можливих змін у соціально-економічному розвитку району та аспекти виділення коштів для таких цілей.

Координаторами Проекту був проведений тренінг для керівників організації громад щодо підвищення їх знань стосовно ведення діяльності цих організацій та досвіду учасників запровадження Проектів «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-І та ІІ».