Міськрайонна газета

ІНІЦІАТИВНІЙ ГРОМАДІ – ДОПОМОГА ВІД ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

Відбулась зустріч голови Шосткинської районної державної адміністрації Анатолія Молошного з громадою села Чапліївка.

Метою зібрання стало питання використання зекономлених грантових коштів Проекту в Шосткинському районі. На засіданні Форуму місцевого розвитку перевагу у виділенні додаткових коштів надали Громадській організації «Чапліївка-2012».

На зустрічі також були присутні координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду II» у Сумській області Харченко Тамара Іванівна, Чапліївський сільський голова Єрмоленко Сергій Петрович, заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації Ковбаса Наталія Василівна, актив та голова Громадської організації «Чапліївка-2012» Сальник Світлана Миколаївна.

В ході обговорення звучало багато пропозицій щодо використання зекономлених коштів, але пріоритетним напрямком використання коштів присутні визначили проведення додаткових робіт по завершенню капітального ремонту Чапліївського НВК. Тим більше, що НВК забезпечує дошкільну освіту і виховання значній групі дошкільнят-мешканців сіл Чапліївка і Лушники, тим самим реалізуючи завдання Президента України щодо забезпечення кожній дитині доступу до закладів дошкільної освіти.

За словами голови Молошного А.П., завдяки духу та активності громади можна подолати будь-які проблеми, а потенціал у Чапліївської громади є і його необхідно направляти на покращення якості життя та благополуччя населення.