Міськрайонна газета

РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР У ВОВНІ – ІНФОРМАЦІЙНЕ ВІКНО ДЛЯ ГРОМАДИ

Голова Шосткинської районної державної адміністрації Анатолій Молошний взяв участь у відкритті інформаційного ресурсного центру в селі Вовна.

Центр відкрився на базі створеної на території Вовнянської сільської ради Громадської організації «Промінь-2012» в рамкам Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – II».

В присутності жителів с.Вовна та представників місцевих засобів масової інформації центр відкрили заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації Наталія Ковбаса (координатор Проекту в районі) та Вовнянський сільський голова Федір Аніщенко.

Головною метою центру є сприяння обміну знаннями між членами громади, організаціями громади, місцевими, районними, обласними і центральними органами влади, ресурсними центрами, громадянським суспільством, науковими організаціями, донорами, експертами ін.

Відкриття інформаційного ресурсного центру надасть можливість оперативно дізнатись про грантові програми та конкурси, у яких може взяти участь Громадська організація, а також про можливості для навчання та підвищення кваліфікації активістів.

Громада зможе створити на порталі свою сторінку і представити на ній досвід та результати роботи. Ця сторінка може стати “візитною карткою” при поданні заявок на гранти до інших організацій.

Вже найближчим часом центр буде великою підтримкою в діяльності новоствореного Багатофункціонального сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Вовнянський» та запорукою всебічного розвитку та підтримки громади.