Міськрайонна газета

ПІКЛУВАННЯ ПРО ДІТЕЙ ПРИ ПІДТРИМЦІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

Відбулась зустріч голови Шосткинської районної ради Володимира Притико з громадою села Собич.

Головним напрямком зібрання стало питання використання зекономлених грантових коштів Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду II» в Шосткинському районі.

На зустрічі також були присутні, Собицький сільський голова Іллєнко Раїса Михайлівна, заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації Ковбаса Наталія Василівна, актив Громадської організації «Світанок-2012».

При затверджені плану розвитку громади було передбачено вирішення багатьох питань, але на даний час пріоритетним напрямком використання коштів присутні визначили проведення робіт по капітальному ремонту Собицького НВК. Обраний напрямок з ентузіазмом підтримали як батьки дітей, так і педагогічний колектив Собицького НВК на чолі з директором Печінкою Тетяною Миколаївною.

Реалізація даного проекту забезпечить послідовне впровадження державної політики щодо підвищення стандартів життя населення в  рамках виконання Програми Президента України «Україна для людей» та соціальних ініціатив Президента України.

Голова районної ради Притико В.А. зауважив, що піклуючись про підростаюче покоління сьогодні, ми зможемо з впевненістю дивитися у майбутнє.