Міськрайонна газета

НОВІ ПРОЕКТИ – ВТІЛЕННЯ В ЖИТТЯ

В рамках реалізації Стратегії розвитку Сумської області на період до 2015 року "Нова Сумщина – 2015" в частині впровадження енергозберігаючих заходів відбулась зустріч голови Шосткинської районної державної адміністрації Анатолія Молошного з активом Громадської організації «Світанок – 2012» с.Собич.

Основною метою зустрічі було втілення в життя нового мікропроекту «Капітальний ремонт будівлі Собицького НВК із заміною вікон та дверей (енергозберігаючі заходи)».

На зібранні також були присутні заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації ( координатор проекту в районі) Наталія Ковбаса, Собицький сільський голова Раїса Іллєнко, директор Собицького НВК Тетяна Печінка та функціональна група Громадської організації «Світанок-2012».

В ході обговорення була надана інформаційна та методологічна допомога активу громадської організації у підготовці необхідного пакету документів для реалізації мікропроекту.

Капітальний ремонт Собицького НВК буде проведено в рамкам Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – II».Цей ремонт передбачає встановлення металопластикових конструкцій з двокамерним віконним склопакетом та металопластикові дверні блоки, що значно збільшить теплоізоляцію будівлі. Окрім економії  коштів на закупівлю палива в закладі стабілізується температурний режим та, відповідно, покращить умови навчання та виховання учнів та забезпечить на відповідному рівні роботу персоналу.