Міськрайонна газета

ПРО ПІДТРИМКУ КНИЖКОВОГО ПРОЄКТУ

Шкільним бібліотекам уздовж лінії розмежування військові передали понад  тридцять тисяч книг – АрміяInform

У Сумській області приватно-виробничим підприємством «Видавничий будинок «ЕЛЛАДА» започатковано літературний проєкт «Східний рубіж», присвячений вшануванню пам’яті учасників АТО/ООС – жителів Сумщини.

Перша книга цієї серії містить ексклюзивні спогади наших земляків з усіх районів області, які брали участь у бойових діях на Сході України у 2014-2019 роках.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Проєктрозпорядження голови Шосткинської районної державної адміністрації «Про затвердженняумов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу»  

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ

Результат пошуку зображень за запитом оголошення про публічний звіт

Відповідно до частини другої статті 45 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII, з метою інформування громадськості про підсумки діяльності Шосткинської районної державної адміністрації, забезпечення належної прозорості та підзвітності 25 лютого 2021 року о 09.00 год. в онлайн-режимі відбудеться публічний звіт тимчасово виконуючого обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігоря ВОЛИНЦЯ за 2020 рік.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ: ВИСТАВКА «ФАКТОР СВОБОДИ»

На 19-ти стендах презентовано матеріали про трьох українців, чиїми іменами називали цілий народ, – Мазепу, Петлюру та Бандеру.

Виставка дає можливість по-новому подивитися на постаті Мазепи, Петлюри та Бандери, які протягом останніх 300 років були символом свободи та боротьби за українську ідею.

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ІІ ТА III ЕТАПІВ КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ: РЕЙТИНГ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ, ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ

Визначено рейтинг конкурсних пропозицій та переможців конкурсу проектів, розроблених громадськими організаціями ветеранів, політичних в’язнів, і репресованих, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2020 році за рахунок коштів районного бюджету.