Міськрайонна газета

ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ШОСТКИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

27 грудня у приміщенні Шосткинської районної державної адміністрації відбулось засідання громадської ради при Шосткинській районній державній адміністрації. До участі долучилась керівник апарату Шосткинської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації Світлана МАКАРЕНКО.
 
У ході засідання розглянуто зміни до чинного законодавства України. Зокрема, до Постанови Кабінету Міністрів від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

СТАРТУЄ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ РАДИ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРИ ШОСТКИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

До уваги мешканців міста! В ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗПОРЯДЖЕННЯМ ТИМЧАСОВО ВИКОНУЮЧОГО ОБОВ’ЯЗКИ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ – РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІД 23.10.2023 № 125-ОД УТВОРЕНО РАДУ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРИ ШОСТКИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

ПРО ПІДТРИМКУ КНИЖКОВОГО ПРОЄКТУ

Шкільним бібліотекам уздовж лінії розмежування військові передали понад тридцять тисяч книг – АрміяInform

У Сумській області приватно-виробничим підприємством «Видавничий будинок «ЕЛЛАДА» започатковано літературний проєкт «Східний рубіж», присвячений вшануванню пам’яті учасників АТО/ООС – жителів Сумщини.

Перша книга цієї серії містить ексклюзивні спогади наших земляків з усіх районів області, які брали участь у бойових діях на Сході України у 2014-2019 роках.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Проєктрозпорядження голови Шосткинської районної державної адміністрації «Про затвердженняумов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу»  

Більше статей...

 1. УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
 2. ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ: ВИСТАВКА «ФАКТОР СВОБОДИ»
 3. ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ІІ ТА III ЕТАПІВ КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ: РЕЙТИНГ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ, ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ
 4. ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ 07.11.2019 (І ЕТАП КОНКУРСУ- РІШЕННЯ ПРО УЧАСТЬ У ДРУГОМУ ЕТАПІ КОНКУРСУ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ)
 5. ОГОЛОШЕННЯ: ПРО ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ КОНКУРСУ
 6. ОГОЛОШЕННЯ
 7. ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ІІ ТА III ЕТАПІВ КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ: РЕЙТИНГ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ, ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ
 8. ОГОЛОШЕННЯ: ПРО ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ КОНКУРСУ (ВІДКРИТИЙ ЗАХИСТ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ)
 9. ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ 10.06.2019 (І ЕТАП КОНКУРСУ- РІШЕННЯ ПРО УЧАСТЬ У ДРУГОМУ ЕТАПІ КОНКУРСУ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ)
 10. ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ: ВИСТАВКА «ДОНБАСС»: ПЕРЕPROЧИТАННЯ ОБРАЗУ»