Міськрайонна газета

ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ШОСТКИНЩИНИ

На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 № 668 припинений термін повноважень громадської ради при Шосткинській районній державній адміністрації. Створений організаційний комітет по формуванню нового складу громадської ради. Установчі збори громадської ради нового складу відбудуться 1 квітня 2015 року в малому залі Шосткинської райдержадміністрації, початок о 10.00. Заявки на участь в установчих зборах (разом з необхідними додатками)  просимо надсилати на адресу 41100, м. Шостка Сумської області, вул. К. Маркса, буд. 54, каб. 7, або на електронну адресу райдержадміністрації Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з наступним підтвердженням на паперових носіях. Заявки будуть прийматися до 20 березня 2015 року. Відповідальна особа за прийом заявок – Войтеховський О.Л., тел. 4-79-40.

Відповідно до Типового положення про громадську раду, затвердженого постановою КМУ від 3 листопада 2010 року № 996, до складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України ( далі – ІГС).

Для участі в установчих зборах до оргкомітету подається заява в довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу  ІГС.

До заяви додаються:

  • рішення керівника ІГС, якщо інше не передбачене його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах (посвідчене печаткою у разі її наявності);
  • біографічна довідка делегованого представника ІГС;
  • копії документів, що підтверджують легалізаціюІГС;
  • інформація про результати діяльності ІГС протягом останніх двох років.