Міськрайонна газета

ОГОЛОШЕННЯ

Розпорядженням голови Шосткинської районної державної адміністрації №103 -ОД від 28.03.2016р. надано дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 1,8 га за межами с. Собич Собицької сільської ради Шосткинського району.

 Розпочинається громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті детального плану території земельної орієнтовною площею 1,8 га за межами с. Собич Собицької сільської ради Шосткинського району.

Мета розробки детального плану є визначення планувальної організації, функціонального призначення території земельної ділянки для обслуговування деревообробного однорамного цеху малої потужності.

Замовник містобудівної документації - Шосткинська районна державна адміністрація. Розробник проекту – ПП «Грегер».

З матеріалами проекту детального плану та додатковою інформацією можна ознайомитись в секторі містобудування і архітектури Шосткинської районної державної адміністрації за адресою: м. Шостка, вул. К.Маркса,54, кабінет № 9; в приміщенні Собицької сільської ради за адресою: с.Собич, вул. Центральна, 1  та на веб-сайті Шосткинської районної державної адміністрації.

Пропозиції та зауваження до проекту детального плану надавати до сектору містобудування і архітектури Шосткинської районної державної адміністрації або до Собицької сільської ради за вищевказаними адресами. Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

МАТЕРІАЛИ