Міськрайонна газета

ОГОЛОШЕННЯ

Для громадського обговорення надається детальний план території (ДПТ) за межами населених пунктів на території Воронізької селищної ради Шосткинського району.

Повідомляємо, що розпорядженням голови Шосткинської районної державної адміністрації від 14.06.2018 № 355-ОД надано дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 1,2 га за межами населених пунктів на території Воронізької  селищної ради Шосткинського району.

ДПТ передбачається визначення планувальної організації, функціонального призначення території земельної ділянки для будівництва прибудови до складу готової продукції з топковою (поштова адреса: смт. Вороніж, пров. П.Куліша, 6).

Розробник ДПТ – ПП «Шостказемпроект».

З матеріалами ДПТ можна ознайомитись у Шосткинській районній державній адміністрації (кабінет № 9, вул.. Свободи, № 54, м. Шостка). Строк подання пропозицій та зауважень до ДПТ  - 3 тижні з дня розміщення оголошення. Пропозиції та зауваження подавати до Шосткинської районної державної адміністрації згідно з “Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, затвердженим Кабінетом міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555.

Матеріали для ознайомленя