Міськрайонна газета

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ: ВИСТАВКА «ДОНБАСС»: ПЕРЕPROЧИТАННЯ ОБРАЗУ»

Виставка підготовлена Українським інститутом національної пам’яті спільно з Національним музеєм історії України.

«Ми створили виставку, яка є спробою подолання нав’язуваного російською пропагандою уявлення про Донбас, як «особливого» антиукраїнського регіону. Зібрані цікаві факти з історії заселення краю мають показати його, як цивілізаційно-культурне перехрестя, простір який завжди був привабливим для людини. Приділивши увагу «антирадянським виступам» та проявам суспільної незгоди серед жителів Донецької та Луганської областей ми намагалися спростувати образ найбільш зрадянізованого регіону України», - зазначає один з авторів виставки, співробітник Українського інституту національної пам’яті Ігор Карєтніков.

Експозиція містить маловідомі матеріали з фондів Центрального державного архіву громадських об'єднань України, Галузевого державного архіву СБУ, а також документи з Державного архіву Донецької області.

Фотодокументальна виставка «Донбасс»: переPROчитання образу» буде експонуватись в м. Шостка, вул. Свободи, 53 (краєзнавчий музей) у період з 27 травня по 07 червня 2019 року. Працює з 10.00 до 16.00, вихідний – понеділок.