Міськрайонна газета

АНАТОЛІЙ МОЛОШНИЙ : «ІНФОРМУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ – НАЙКРАЩИЙ ЗАСІБ ЗАЛУЧЕННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ФОРМУВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ І РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

На апаратній нараді при голові Шосткинської районної державної адміністрації заслухана інформація про виконання в районі завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної та регіональної політики.

Підводячи підсумки обговорення, Анатолій Молошний відмітив, що розвитку громадянського суспільства приділяється значна увага, особливо в демократичних країнах. Прикладом результативності зусиль у цьому напрямку на Шосткинщині може бути факт плідного співробітництва влади і громадськості в ході реалізації в районі чотирьох громадських ініціатив в рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ»  на підставі угоди про партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та райдержадміністрацією і районною радою.

Підсумком стало не лише втілення в конкретні результати технічних інфраструктурних проектів у чотирьох населених пунктах району, але й соціальна активізація громад, створення сприятливого середовища для подальшої соціальної творчості жителів населених пунктів району щодо розвитку своїх сіл. Так, у Чапліївці поглиблюються роботи по поліпшенню умов навчання школярів. У Вовні створений обслуговуючий кооператив.

На думку голови райдержадміністрації, головною умовою залучення громадськості до формування державної та регіональної політики є інформованість людей про роботу органів влади, що може бути досягнуте постійною співпрацею структурних підрозділів райдержадміністрації з місцевими ЗМІ, активною організацією передплати населенням друкованих видань місцевого розповсюдження.