Міськрайонна газета

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ

Відповідно до частини другої статті 45 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII, з метою інформування громадськості про підсумки діяльності Шосткинської районної державної адміністрації, забезпечення належної прозорості та підзвітності 25 лютого 2021 року о 09.00 год. в онлайн-режимі відбудеться публічний звіт тимчасово виконуючого обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігоря Волинця за 2020 рік.

Регламент заходу:

09.00 - 10.00 - публічна презентація (звіт) щодо діяльності Шосткинської районної державної адміністрації.

10.00 - 11.00 - обговорення, запитання та відповіді.

Запрошуються представники  громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і засобів масової інформації, депутати районної ради, керівники підприємств, установ, організацій району.

З огляду на встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів на території України захід відбудеться у режимі відеоконференції!

Відповідальні за підготовку та проведення звіту:керівник апарату Шосткинської районної державної адміністрації Нелла Таванець та головний спеціаліст з документообігу, цифрового розвитку та захисту персональних даних відділу фінансового забезпечення та документообігу апарату Шосткинської районної державної адміністрації Ірина Скрипка

контактний телефон (05449) 7-34-48

електронна пошта:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформацію про учасників просимо надати до 12:00 24 лютого 2021 року на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

24 лютого зареєстровані учасники отримають на вказані ними електронні адреси посилання для приєднання до відеоконференції.

Посилання на звіт