Міськрайонна газета

Місцеві вибори 2015

15 ЛИСТОПАДА - ПОВТОРНЕ ГОЛОСУВАННЯ В ОБРАЖІЇВЦІ

Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Шосткинської районної державної адміністрації виготовлено та передано Ображіївській дільничній виборчій комісії списки виборців для проведення повторного голосування.

НА ШОСТКИНЩИНІ — ПОВТОРНЕ ГОЛОСУВАННЯ

Відповідно до Закону України “Про місцеві вибори” Ображіївська сільська виборча комісія прийняла рішення про проведення 15 листопада 2015 року повторного голосування з виборів депутатів в одномандатному виборчому окрузі № 14 с.Ображіївка у зв’язку з тим, що кандидати в депутати по цьому округу набрали однакову кількість голосів.

НАТАЛІЯ РЯБИКО: «ВІДКРИТІ, ЧЕСНІ, ДОБРЕ ОРГАНІЗОВАНІ ВИБОРИ У РАЙОНІ – РЕЗУЛЬТАТ ЗЛАГОДЖЕНОЇ РОБОТИ РАЙОННОЇ, ТЕРИТОРІАЛЬНИХ СЕЛИЩНОЇ ТА СІЛЬСЬКИХ, ДІЛЬНИЧНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ»

Голова Шосткинської районної виборчої комісії провела засідання комісії, на якому оприлюднені офіційні результати виборів до районної ради. Обрані представники десяти політичних партій.

ПОПЕРЕДНІ СПИСКИ ВИБОРЦІВ ПЕРЕДАНО НА ДІЛЬНИЦІ

11 жовтня 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Шосткинської райдержадміністрації було передано членам дільничних виборчих комісій попередні списки виборців та іменні запрошення. Працівники відділу також вручили пам'ятки членам ДВК, зразки заяв та інші документи, необхідні для роботи виборчих комісій.