Міськрайонна газета

ПРОЦЕС ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ ТРИВАЄ

16 березня 2018 року за участю заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Івана Боршоша, юриста центру розвитку місцевого самоврядування Марини Лобової, голів та їх заступників Шосткинської районної державної адміністрації, Шосткинської міської ради, Шосткинської районної ради, селищної та сільських рад відбулась нарада з питання об’єднання територіальних громад на території Шосткинського району.

Заступником голови Сумської обласної державної адміністрації Іваном Боршошем було наголошено на тому, що на території Сумської області до процесу децентралізації не включилися три райони: Лебединський, Липоводолинський та Шосткинський.

У ході наради відбулося жваве обговорення перспективи об’єднання територіальної громади на території Шосткинського району та її фінансової спроможності. Юристом центру розвитку місцевого самоврядування було роз’яснено законодавство України про процес добровільного об’єднання територіальних громад.

У ході наради також приймали участь в обговоренні голови Шосткинської районної ради, селищної та сільських рад.

Головою Шосткинської районної державної адміністрації Віктором Ждаміровим було наголошено про те, що в районі не завершується процес децентралізації та Шосткинська районна державна адміністрація готова підтримати ініціативи як від голів селищної та сільських рад, так  і від громадян району щодо формату об’єднання територіальної громади.