Міськрайонна газета

Заклади охорони здоров'я

ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ ПОВИННО БУТИ ЯКІСНИМ ТА ДОСТУПНИМ»

2 серпня 2018 року, за підтримки народного депутата України Ігоря Федоровича Молотка, медичні заклади Шосткинського району отримали три нові санітарні автомобілі, які були передані до районного Шосткинського центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, Клишківської та Чапліївської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «ЕФЕКТИВНА РЕАЛІЗАЦІЯ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ Є ЗАПОРУКОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКІСНОГО МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ»

Зважаючи на важливість змін у системі охорони здоров'я та з метою підвищення якості рівня медичного обслуговування населення, відбулась нарада при голові Шосткинської районної державної адміністрації Вікторові Ждамірову.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ!

ПРО МЕДИЧНУ РЕФОРМУ

ЯКІ ПОСЛУГИ НАДАВАТИМУТЬ ТЕРАПЕВТИ, ПЕДІАТРИ ТА СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

Наказ № 504 «Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги» визначає список послуг первинної медичної допомоги вартість яких компенсовуватиме держава через Національну Службу Здоров’я України (НСЗУ).

24 ЖОВТНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ПОЛІОМІЄЛІТОМ

Що таке поліомієліт та чи варто робити щеплення від цієї хвороби

Про щеплення від поліомієліту сьогодні говорять на всіх телеканалах, але більшість батьків навіть не здогадуються що це за захворювання і чи потрібна його профілактика.