Міськрайонна газета

МОЗ ДОПОВНИЛО ПЕРЕЛІК ПРОФЕСІЙ, ДЛЯ ЯКИХ ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ COVID-19 Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ

Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом розширило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19

ЯК ВАКЦИНУВАТИ ДІТЕЙ ВІКОМ 12+ ПРОТИ COVID-19

В Україні діти від 12 років можуть щепитися від COVID-19 вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech за умови наявності у них усіх обов’язкових рутинних щеплень (згідно з наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011).

Відповідні рекомендації розробила Національна технічна група експертів з імунопрофілактики та ухвалило Міністерство охорони здоров’я своїм наказом від 13.10.2021 № 2234.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: НА СУМЩИНІ ПІСЛЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ВІДКРИЛАСЯ АМБУЛАТОРІЯ

Капітальний ремонт амбулаторії в смт Вороніж Шосткинського району здійснювався в межах програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» за кошти державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

«2021 рік − це рік завершення майже всіх довгобудів на території області. До кінця року буде введено в експлуатацію 6 амбулаторій, які починали будувати ще в 2018-2019 роках. І сьогодні ми відкриваємо після капітального ремонту будівлю Воронізької амбулаторії загальної практики сімейної медицини», − зазначив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький.

НА СУМЩИНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ COVID-19 ПІДТВЕРДИЛИ У 387 ОСІБ

COVID-19 підтвердили у 387 осіб (Конотопський р-н – 129, Охтирський р-н – 54, Роменський р-н – 48, Сумський р-н – 113, Шосткинський р-н – 43).

Станом на 16 листопада 2021 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 119359 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 2297 летальних випадки, за минулу добу – 37 (Конотопський р-н – 8, Охтирський р-н – 3, Роменський р-н – 5, Сумський р-н – 18, Шосткинський р-н – 3).

В УКРАЇНІ СПОСТЕРІГАЄТЬСЯ СТАБІЛІЗАЦІЯ СИТУАЦІЇ ІЗ ЗАХВОРЮВАНІСТЮ НА COVID-19 – НАРАДА ПІД ГОЛОВУВАННЯМ ПРЕЗИДЕНТА

В Україні спостерігається стабілізація ситуації із захворюваністю на COVID-19 – нарада під головуванням Президента

В Україні другий тиждень поспіль спостерігається стабілізація ситуації із захворюваністю на COVID-19 та зниження основних негативних показників. Про це йшлося на селекторній нараді, що відбулася під головуванням Президента Володимира Зеленського.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що за минулий тиждень виявлено 139,9 тис. нових випадків, а тижнем раніше – 152 тис. Наразі зайнято 50 тис. 962 ліжко-місця, тоді як минулого тижня цей показник становив 51 тис. 700. За минулий тиждень госпіталізували 30 тис. осіб порівняно з 34 тис. позаминулого тижня. За словами Дениса Шмигаля, в Україні вже досягнуто плато захворюваності та розпочався рух до стабілізації ситуації.

Більше статей...

  1. ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ВІЛ/СНІДУ
  2. У ШОСТКИНСЬКОМУ ГОСПІТАЛЬНОМУ ОКРУЗІ СФОРМОВАНО ГОСПІТАЛЬНУ РАДУ
  3. СТРАТЕГІЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ НОВОСТВОРЕНОГО ГОСПІТАЛЬНОГО ОКРУГУ
  4. ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ВІЛ/СНІДУ
  5. ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «НАСЕЛЕННЮ РАЙОНУ ГАРАНТОВАНІ ДОСТУПНІСТЬ ТА ЯКІСТЬ КВАЛІФІКОВАНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ»
  6. ВІДБУЛОСЯ ПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ
  7. ВІДБУЛОСЯ ПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ВІЛ-ІНФЕКЦІЙ
  8. НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ ВІД 19.03.2018 РОКУ № 503 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ВИБОРУ ЛІКАРЯ, ЯКИЙ НАДАЄ ПЕРВИННУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ, ТА ФОРМИ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ВИБІР ЛІКАРЯ, ЯКИЙ НАДАЄ ПЕРВИННУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ» ОБУМОВЛЕНІ ПРАВА ПАЦІЄНТІВ ТА ЛІКАРІВ
  9. ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ ПОВИННО БУТИ ЯКІСНИМ ТА ДОСТУПНИМ»
  10. ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «ЕФЕКТИВНА РЕАЛІЗАЦІЯ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ Є ЗАПОРУКОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКІСНОГО МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ»