Міськрайонна газета

Заклади охорони здоров'я

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ВІЛ/СНІДУ

26 березня 2019 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря  Волинця  відбулося чергове засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

У ШОСТКИНСЬКОМУ ГОСПІТАЛЬНОМУ ОКРУЗІ СФОРМОВАНО ГОСПІТАЛЬНУ РАДУ

19 березня з метою об'єктивної оцінки готовності закладів до роботи у складі Шосткинського госпітального округу, представники районів, ОТГ, делеговані для роботи у складі Госпітальної ради рішеннями відповідних місцевих рад ознайомились з матеріально-технічною базою, кадровим забезпеченням, передовим досвідом фахівців та основними досягненнями УКВ «Шосткинської стоматологічної поліклініки» та КНП «Шосткинської дитячої лікарні».

СТРАТЕГІЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ НОВОСТВОРЕНОГО ГОСПІТАЛЬНОГО ОКРУГУ

В Шосткинській міській раді відбувся круглий стіл на тему: «Організаційні та фінансові питання розбудови Шосткинського госпітального округу». У заході взяли участь представники районів, міст та ОТГ, що входять до Шосткинського госпітального округу відповідно до розпорядження КМУ від 16 січня 2019 року: м. Шостки, Шосткинського району, Середино-Будського району, Ямпільського району, Дружбівської та Зноб-Новгородської ОТГ.

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ВІЛ/СНІДУ

14 лютого 2019 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря  Волинця  відбулося засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Більше статей...

  1. ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «НАСЕЛЕННЮ РАЙОНУ ГАРАНТОВАНІ ДОСТУПНІСТЬ ТА ЯКІСТЬ КВАЛІФІКОВАНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ»
  2. ВІДБУЛОСЯ ПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ
  3. ВІДБУЛОСЯ ПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ВІЛ-ІНФЕКЦІЙ
  4. НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ ВІД 19.03.2018 РОКУ № 503 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ВИБОРУ ЛІКАРЯ, ЯКИЙ НАДАЄ ПЕРВИННУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ, ТА ФОРМИ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ВИБІР ЛІКАРЯ, ЯКИЙ НАДАЄ ПЕРВИННУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ» ОБУМОВЛЕНІ ПРАВА ПАЦІЄНТІВ ТА ЛІКАРІВ
  5. ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ ПОВИННО БУТИ ЯКІСНИМ ТА ДОСТУПНИМ»
  6. ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «ЕФЕКТИВНА РЕАЛІЗАЦІЯ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ Є ЗАПОРУКОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКІСНОГО МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ»
  7. ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ!
  8. 24 ЖОВТНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ПОЛІОМІЄЛІТОМ
  9. ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ВІЛ – ІНФЕКЦІЇ/СНІДУ
  10. В УКРАЇНІ СПАЛАХ КОРУ!