Міськрайонна газета

Заклади охорони здоров'я

ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «НАСЕЛЕННЮ РАЙОНУ ГАРАНТОВАНІ ДОСТУПНІСТЬ ТА ЯКІСТЬ КВАЛІФІКОВАНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ»

Для того аби галузь системи охорони здоров’я району була спроможною та максимально забезпечувала потреби населення необхідно аби органи місцевого самоврядування долучились до фінансової підтримки мережі, що існує. До такої форми розв'язання проблеми оптимізації структури медичних установ Шосткинщини, минулого року спільно прийшли голови сільських, селищної рад та керівництво району.

ВІДБУЛОСЯ ПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ

26 грудня 2018 року о 14-00 в кабінеті першого заступника голови Шосткинської районної державної адміністрації відбулося планове засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції під головуванням першого заступника голови ШРДА Ігоря Волинця.

ВІДБУЛОСЯ ПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ВІЛ-ІНФЕКЦІЙ

11 вересня 2018 року об 10-00 відбулося планове засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції на чолі з першим заступником голови ШРДА Ігорем Волинцем.

НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ ВІД 19.03.2018 РОКУ № 503 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ВИБОРУ ЛІКАРЯ, ЯКИЙ НАДАЄ ПЕРВИННУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ, ТА ФОРМИ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ВИБІР ЛІКАРЯ, ЯКИЙ НАДАЄ ПЕРВИННУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ» ОБУМОВЛЕНІ ПРАВА ПАЦІЄНТІВ ТА ЛІКАРІВ

Пацієнт (його законний представник) має право:

обрати лікаря, який надає ПМД, незалежно від зареєстрованого місця проживання такого пацієнта з числа осіб, які зазначені в договорі про медичне обслуговування населення, укладеному між відповідним надавачем ПМД та Національною службою здоров’я України