Міськрайонна газета

А.МОЛОШНИЙ: «РОБОТА З ХВОРИМИ НА ГІПЕРТОНІЮ ПОТРЕБУЄ АКТИВІЗАЦІЇ»

04.11.2013  голова  Шосткинської  райдержадміністрації А.П. Молошний провів засідання районної робочої групи з реалізації пілотного проекту щодо державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування гіпертоніків із залученням сімейних лікарів закладів охорони здоров`я району.

А.П. Молошний звернув увагу на неповне використання коштів з державного бюджету для лікування осіб з гіпертонічною хворобою та зазначив : «Цьогоріч в рамках реалізації пілотного проекту щодо державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування гіпертоніків по Шосткинському району використано лише 26,6% від виділеної суми (станом на 25.10.2013 )  державної субвенції, це свідчить про недостатню роботу лікувальних  та аптечних закладів району з населенням, хворим на гіпертонічну хворобу». 

У ході засідання робочої групи голова райдержадміністрації доручив забезпечити контроль за наявністю достатньої кількості гіпотензивних лікарських засобів в аптечній мережі та активізувати роботу щодо залучення до реалізації проекту всієї диспансерної групи хворих на гіпертонію.