Міськрайонна газета

ПІДТРИМКА МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

До відома суб’єктів підприємницької діяльності та жителів Шосткинського району!

 При відділі економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації запроваджено постійно діючу телефонну «гарячу» лінію з питань підприємницької діяльності та захисту прав споживачів. «Гаряча» лінія працює щоденно з 9:00 до 11:00 та з 14:00 до 16:00, крім вихідних та святкових днів, за номером 6-11-05.

Також в каб. № 4 Шосткинської районної державної адміністрації функціонує постійно діюча «Громадська приймальня» з питань захисту прав споживачів, що працює з 9:00 до 11:00 та з 14:00 до 16:00 щосереди та щочетверга. Відповідальна особа Хряпченко Валентина Олександрівна (тел. 6-11-05).

 

ПРОВЕДЕННЯ ВИСТАВКОВИХ ЗАХОДІВ В ТУРЕЧЧИНІ ТА ІРАНІ

Інформуємо, що відповідно до листа Генерального консульства України в Стамбулі від 02.11.2017 № 61318/17-216-1570 у період з 30 листопада по 03 грудня 2017 року в м. Бурса (провінція Бурса, Турецька Республіка) буде проведено промисловий самит «Bursa Industrial Summit 2017», в рамках якого відбудуться тематичні виставки-ярмарки присвячені новітнім та інноваційним технологіям і обладнанню для обробки металу, електричним і електронним системам, системам автоматизації та зв’язку

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

За інформацією від Посольства України у Сполучених Штатах Америки, 29 червня 2017 року Офісом торговельного представника США опубліковані результати перегляду Генералізованої системи преференцій США (ГСП).

СЕРГІЙ ІЛЬЄНКО: «ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ – ОДИН З ПРІОРИТЕТІВ РАЙОННОЇ ВЛАДИ»

2 листопада 2017 року відбулася робоча нарада при заступнику голови Шосткинської районної державної адміністрації Сергію Ільєнку з керівниками територіальних відділень державних банківських установ за участі членів районної ради підприємців з питань залучення їх до участі у реалізації Програми підтримки малого та середнього підприємництва в Шосткинському районі на 2017-2018 роки в частині надання з районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб'єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА МУНІЦИПАЛЬНИХ ПОСЛУГ, ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

Сумська обласна державна адміністрація інформує про підготовку в Сумській області  Міжнародної конференції «Залучення  малого та середнього бізнесу до впровадження інноваційних енергоефективних технологій і матеріалів у сферу житлово-комунального господарства та муніципальних послуг» («Енергроефективність - 2017») спільно з комунальною установою «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради та Сумською торгово-промисловою палатою в рамках «Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки», затвердженої рішенням Сумської обласної ради від 22.12.2016 (зі змінами).