Міськрайонна газета

ПІДТРИМКА МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

До відома суб’єктів підприємницької діяльності та жителів Шосткинського району!

 При відділі економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації запроваджено постійно діючу телефонну «гарячу» лінію з питань підприємницької діяльності та захисту прав споживачів. «Гаряча» лінія працює щоденно з 9:00 до 11:00 та з 14:00 до 16:00, крім вихідних та святкових днів, за номером 6-11-05.

Також в каб. № 4 Шосткинської районної державної адміністрації функціонує постійно діюча «Громадська приймальня» з питань захисту прав споживачів, що працює з 9:00 до 11:00 та з 14:00 до 16:00 щосереди та щочетверга. Відповідальна особа Хряпченко Валентина Олександрівна (тел. 6-11-05).

 

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів обласного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

ТРЕТІЙ КОНКУРС ГРАНТІВ З ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА ПРОГРАМОЮ ГОРИЗОНТ 2020 ПРОЕКТУ RI-LINKS2U

В рамках проекту RI-LINKS2UA  відкрито конкурс на отримання грантової підтримки для підготовки проектних пропозицій за конкурсами Горизонт 2020, Робоча програма 2019-2020.Головна мета заходу – стимулювати співпрацю між науковими та інноваційними інституціями України та країн ЄС.

Більше статей...

  1. ПРОВЕДЕННЯ ВИСТАВКОВИХ ЗАХОДІВ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ
  2. ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ДЛЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА ОБЛАСТІ
  3. ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ: ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЕРЕХІД ВІД АНАЛОГОВОГО ДО ЦИФРОВОГО ТЕЛЕВІЗІЙНОГО МОВЛЕННЯ
  4. ПРОВЕДЕННЯ І МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ PARKING UKRAINE 2018
  5. ЩИРО ВІТАЮ ВСІХ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЛІ ТА РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА РАЙОНУ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА - ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЛІ.
  6. ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!
  7. ЩОДО ПРАКТИЧНИХ ПОСІБНИКІВ ДЛЯ ЕКСПОРТУ ПРОДУКЦІЇ В НОРВЕГІЮ
  8. ПЕРШИЙ ФОРУМ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ
  9. ТОРГОВА МІСІЯ ДО ТУРЕЧЧИНИ
  10. ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ОЦІНКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ СПЛАЧЕНИХ ВІДСОТКІВ ЗА КРКДИТАМИ, ОТРИМАНИМИ У ДЕРЖАВНИХ БАНКІ