Міськрайонна газета

ПІДТРИМКА МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

До відома суб’єктів підприємницької діяльності та жителів Шосткинського району!

 При відділі економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації запроваджено постійно діючу телефонну «гарячу» лінію з питань підприємницької діяльності та захисту прав споживачів. «Гаряча» лінія працює щоденно з 9:00 до 11:00 та з 14:00 до 16:00, крім вихідних та святкових днів, за номером 6-11-05.

Також в каб. № 4 Шосткинської районної державної адміністрації функціонує постійно діюча «Громадська приймальня» з питань захисту прав споживачів, що працює з 9:00 до 11:00 та з 14:00 до 16:00 щосереди та щочетверга. Відповідальна особа Хряпченко Валентина Олександрівна (тел. 6-11-05).

 

УВАГА!УВАГА!УВАГА! ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ РАЙОНУ!!!!!

Запрошуємо прийняти участь у регіональному конкурсі «100 кращих товарів Сумщини».

На виконання Указу Президента України від 23.02.2001р. №113 «Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2001р. №1502 «Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 04.12.2015 №574-ОД «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 06.04.2009 №175 «Про заходи щодо проведення регіонального конкурсу якості  «100 кращих товарів Сумщини» кожного року в області проводиться регіональний конкурс якості продукції «100 кращих товарів Сумщини».

В СЕЛАХ КЛИШКИ ТА ЧАПЛІЇВКА ПРОВЕДЕНО ВІЇЗНИЙ СЕМІНАР - НАРАДУ З СУБЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ

В селах Клишки та Чапліївка проведено виїзну семінар-нараду за участю представників Шосткинської районної державної адміністрацій, сільських рад, ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» та старшого дільничого Шосткинського відділу поліції В.Короткова для керівників торговельних закладів, ресторанного господарства, малого та середнього підприємництва, які здійснюють свою діяльність на підвідомчий території  відповідних сільських  рад.

CREATIVE ENTERPRISE UKRAINE: ЗАГАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ

Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей. В Україні Британська Рада працює з 1992 року і має представництво у Києві. Щороку вони взаємодіють з тисячами студентів, освітян, політичних діячів, дослідників та креативних підприємців в Україні.

ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ПІДПРИЄМЦІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ

Щороку у першу неділю вересня в Україні прийнято відзначати День підприємця.

Професійне свято підприємців запроваджене в Україні Указом Президента № 1110/98 від 5 жовтня 1998 року з метою відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, вирішенні соціально-економічних проблем, розвитку громадянського суспільства.