Міськрайонна газета

ПІДТРИМКА МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

До відома суб’єктів підприємницької діяльності та жителів Шосткинського району!

 При відділі економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації запроваджено постійно діючу телефонну «гарячу» лінію з питань підприємницької діяльності та захисту прав споживачів. «Гаряча» лінія працює щоденно з 9:00 до 11:00 та з 14:00 до 16:00, крім вихідних та святкових днів, за номером 6-11-05.

Також в каб. № 4 Шосткинської районної державної адміністрації функціонує постійно діюча «Громадська приймальня» з питань захисту прав споживачів, що працює з 9:00 до 11:00 та з 14:00 до 16:00 щосереди та щочетверга. Відповідальна особа Хряпченко Валентина Олександрівна (тел. 6-11-05).

 

ПРОВЕДЕННЯ І МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ PARKING UKRAINE 2018

Інформуємо, що 11-12 жовтня 2018 року в м. Київ у ВКЦ Торгово-промисловій палаті України відбудеться І міжнародна спеціалізована виставка Parking Ukraine 2018, присвячена обладнанню паркувань та організації надання паркувальних послуг в містах України.

ЩИРО ВІТАЮ ВСІХ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЛІ ТА РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА РАЙОНУ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА - ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЛІ.

В сучасних складних економічних умовах торгівля залишається однією з найбільш рентабельних, перспективних та інвестиційно-привабливих галузей бізнесу.

Більше статей...

  1. ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!
  2. ЩОДО ПРАКТИЧНИХ ПОСІБНИКІВ ДЛЯ ЕКСПОРТУ ПРОДУКЦІЇ В НОРВЕГІЮ
  3. ПЕРШИЙ ФОРУМ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ
  4. ТОРГОВА МІСІЯ ДО ТУРЕЧЧИНИ
  5. ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ОЦІНКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ СПЛАЧЕНИХ ВІДСОТКІВ ЗА КРКДИТАМИ, ОТРИМАНИМИ У ДЕРЖАВНИХ БАНКІ
  6. ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ ПІДПРИЄМЦІВ ПРИ ШОСТКИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ
  7. ЗАБОРОНЕНА РЕКЛАМА АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ – КОНТРОЛЬ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
  8. АМЕРИКАНСЬКА ПРОГРАМА БІЗНЕС СТАЖУВАННЯ «РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК»
  9. ПРОВЕДЕННЯ ВИСТАВКОВИХ ЗАХОДІВ В ІРАНІ
  10. МОМ РОЗПОЧИНАЄ НАБІР УЧАСНИКІВ У НОВИЙ ПРОЕКТ ІЗ ЗМІЦНЕННЯ САМОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ЩО ФІНАНСУЄТЬСЯ НІМЕЧЧИНОЮ