Міськрайонна газета

ПІДТРИМКА МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

До відома суб’єктів підприємницької діяльності та жителів Шосткинського району!

 При відділі економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації запроваджено постійно діючу телефонну «гарячу» лінію з питань підприємницької діяльності та захисту прав споживачів. «Гаряча» лінія працює щоденно з 9:00 до 11:00 та з 14:00 до 16:00, крім вихідних та святкових днів, за номером 6-11-05.

Також в каб. № 4 Шосткинської районної державної адміністрації функціонує постійно діюча «Громадська приймальня» з питань захисту прав споживачів, що працює з 9:00 до 11:00 та з 14:00 до 16:00 щосереди та щочетверга. Відповідальна особа Хряпченко Валентина Олександрівна (тел. 6-11-05).

 

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ!

На виконання Програми підтримки малого та середнього підприємництва в Шосткинському районі на 2017-2020 роки,  оголошується конкурсний відбір Проєктів суб'єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ТРЕТЬОГО ФОРУМУ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА БІЛОРУСІ

8-9 жовтня 2020 року у м. Гродно, Республіка Білорусь, за участю Президентів України та Білорусії відбудеться Третій форум регіонів України та Білорусі, а також виставка продукції підприємств і організацій регіонів обох країн в рамках зазначеного вище комплексного заходу.

У разі зацікавленості щодо участі у зазначеному заході, для подальшого формування делегації від Сумської області, просимо звертатись до Шосткинської районної державної адміністрації.

Більше статей...

  1. ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ!
  2. УРЯД ВЖИВАЄ ЗАХОДІВ ДЛЯ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ ТА ВОДНОЧАС РОЗШИРЮЄ МОЖЛИВОСТІ ПРОГРАМИ «ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9%»
  3. ВИЗНАЧЕНО УМОВИ, ЗА ЯКИХ ТОРГОВЕЛЬНИМ РИНКАМ ДОЗВОЛЕНО ПРАЦЮВАТИ ПІД ЧАС ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ В УКРАЇНІ
  4. ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ!
  5. СЕМІНАР «ЗАГОТІВЛЯ, ПЕРЕРОБКА ТА КООПЕРАЦІЯ У ТРАВ’ЯНОМУ БІЗНЕСІ»
  6. ТРЕНІНГ «ЯК ДОВЕСТИ, ЩО ВАША ПРОДУКЦІЯ ВІДПОВІДАЄ ТЕХНІЧНИМ ВИМОГАМ ЄС»
  7. ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ!
  8. ПРО УЧАСТЬ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ У ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЛЯХ СОТ
  9. СТАТТЯ КЕРІВНИКА ДЕПАРТАМЕНТУ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ РОКСОЛАНИ СТАДНИК УНІА «УКРІНФОРМ» ВІД 29.08.2019 «УСПІШНА КАМПАНІЯ UKRAINE NOW»
  10. ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!