Міськрайонна газета

ПІДТРИМКА МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

До відома суб’єктів підприємницької діяльності та жителів Шосткинського району!

 При відділі економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації запроваджено постійно діючу телефонну «гарячу» лінію з питань підприємницької діяльності та захисту прав споживачів. «Гаряча» лінія працює щоденно з 9:00 до 11:00 та з 14:00 до 16:00, крім вихідних та святкових днів, за номером 6-11-05.

Також в каб. № 4 Шосткинської районної державної адміністрації функціонує постійно діюча «Громадська приймальня» з питань захисту прав споживачів, що працює з 9:00 до 11:00 та з 14:00 до 16:00 щосереди та щочетверга. Відповідальна особа Хряпченко Валентина Олександрівна (тел. 6-11-05).

 

ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ТРЕТЬТОГО ФОРУМУ УКРАЇНИ ТА БІЛОРУСІ

Повідомляємо, що 8-9 жовтня 2020 року у м. Гродно (Республіка Білорусь) за участю Президента України та Президента Білорусі відбудеться Третій форум регіонів України та Білорусі,  а також виставково-ярмаркові заходи: виставка великогабаритної техніки та промислових зразків, виставка-ярмарок продукції білоруських і українських підприємств та виробів декоративно-прикладного мистецтва.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ!

На виконання Програми підтримки малого та середнього підприємництва в Шосткинському районі на 2017-2020 роки,  оголошується конкурсний відбір Проєктів суб'єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

Більше статей...

  1. ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ТРЕТЬОГО ФОРУМУ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА БІЛОРУСІ
  2. ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ!
  3. УРЯД ВЖИВАЄ ЗАХОДІВ ДЛЯ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ ТА ВОДНОЧАС РОЗШИРЮЄ МОЖЛИВОСТІ ПРОГРАМИ «ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9%»
  4. ВИЗНАЧЕНО УМОВИ, ЗА ЯКИХ ТОРГОВЕЛЬНИМ РИНКАМ ДОЗВОЛЕНО ПРАЦЮВАТИ ПІД ЧАС ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ В УКРАЇНІ
  5. ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ!
  6. СЕМІНАР «ЗАГОТІВЛЯ, ПЕРЕРОБКА ТА КООПЕРАЦІЯ У ТРАВ’ЯНОМУ БІЗНЕСІ»
  7. ТРЕНІНГ «ЯК ДОВЕСТИ, ЩО ВАША ПРОДУКЦІЯ ВІДПОВІДАЄ ТЕХНІЧНИМ ВИМОГАМ ЄС»
  8. ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ!
  9. ПРО УЧАСТЬ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ У ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЛЯХ СОТ
  10. СТАТТЯ КЕРІВНИКА ДЕПАРТАМЕНТУ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ РОКСОЛАНИ СТАДНИК УНІА «УКРІНФОРМ» ВІД 29.08.2019 «УСПІШНА КАМПАНІЯ UKRAINE NOW»