Міськрайонна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ!

На виконання Програми підтримки малого та середнього підприємництва в Шосткинському районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Шосткинської районної ради від 21.12.2016 (зі змінами), Районною комісією з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб'єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах (далі — Районна комісія) оголошується конкурсний відбір Проектів суб'єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.
Термін подачі заяв для участі у конкурсному відборі Проектів суб'єктів малого підприємництва для отримання компенсації закінчується 10 квітня 2020 року.
Пакет документів подається до  КЗ «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради за адресою: м. Суми, вул. Кооперативна, 3, тел. (0542) 65-91-17.
Засідання районної комісії відбудеться 24 квітня 2020 року о 13.00 годині в приміщенні Шосткинської районної державної адміністрації за адресою вул. Свободи, 54, місто Шостка.
За більш детальною інформацією звертатись до відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Шосткинської районної державної адміністрації (вул. Свободи, 54, каб. 9) або за телефоном 7 33 34.