Міськрайонна газета

Відомості про здійснення регуляторної діяльності

У 2019 році у Шосткинському районі відповідно до переліку налічувалося 18 регуляторних органів: Шосткинська районна рада, Шосткинська районна державна адміністрація, селищна рада та 15 сільських рад, які відповідно до своїх повноважень приймають регуляторні акти.

Згідно ст. 7 Закону щорічно затверджуються плани діяльності з підготовки проєктів власних регуляторних актів на наступний рік до 15 грудня, виконавчими комітетами селищної та сільських рад у передбачені Законом строки було затверджено та оприлюднено селищною та сільськими радами на дошці оголошень та на відповідних вебсайтах, в яких було заплановано підготовку 15 проєктів регуляторних актів у 2020 році.

Кількість діючих регуляторних актів по Шосткинському району у 2019 році 79, з них 1 регуляторний акт  районної  ради, 1 районної державної адміністрації та 77 по селищній та сільським радам. Відповідно до планів діяльності на 2019 рік регуляторними органами фактично підготовлені, оприлюднені та прийняті  20 проєктів регуляторних актів.

Один регуляторний акт по Шосткинській районній державній адміністрації – розпорядження голови Шосткинської районної державної адміністрації від 13.06.2014 №201-ОД «Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу», відповідно до якого у 2019 році було виконано періодичне відстеження результативності дії та направлено до Державної регуляторної служби України.